Контакты
Krišjāņa Barona iela 11-47, Rīga, Latvija, LV1050
Компания
Vestabalt
Специализация
Visa veida starpniecība
Регион деятельности
Rīga
Rīgas rajons
Опыт
В отраслe от 2004 года
Oбразование
Bakalaura grāds jurisprudencē - Starptautiskajās, Eiropas Savienības tiesībā, Profesionālais Maģistra grāds Būvuzņēmējdarbības un Nekustamā īpašuma vadīšanā
Об агенте

Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas Valdes locekle.

Specializējos uz dzīvojamo un komercsegmentu kā arī lielo namīpašumu un investīciju objektu pārdošanu. Nekustamajos īpašumos visvairāk piesaista tas, ka darbs ir dinamisks, izaicinošs, grūts, bet gandarījums veiksmīgi noslēgta darījuma beigās vienmēr kompensē darījumā/īpašumā ieguldīto laiku, darbu un zināšanas. Tikai no tevis paša ir atkarīgs cik profesionāli un cik kompetenti tu strādāsi, jo šis darbs ir cieši saistīts ar daudz citām sfērām - būvniecību un arhitektūru, jurisprudenci un nodokļu sfēru,  politiku un likumdošanas izmaiņām kā arī ik dienu ir jāturpina attīstīt analītiskā domāšana, savas saskarsemes un pārdošanas spējas. Pēc piepildītas darba dienas visbiežāk atpūšos skrienot,  garākās brīvdienās kāpju kalnos, slēpoju un piedalos maratonus, velomaratonos.

Kvalifikācijas celšana: Pašreiz studēju Londonas Starptautiskajā Karjeras Institūtā programmā tieši, kas specializējas nekustamo īpašumu pārdošanā un nekustamo īpašumu uzņēmumu vadīšanā.