Kompānijas vadītājs
Michael Makarov
Specializācija
Visa veida starpniecība
Darbības reģioni
Rīgas rajons
Nozarē
No 2012. gada
Par kompāniju

Nekustamā īpašuma komplekss Saliena atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. 455 ha lielā platībā tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi. Projektā Saliena jau dzīvo 315 ģimenes no 11 dažādām valstīm, ierīkota mūsdienīga infrastruktūra. Pateicoties trim starptautiskajām skolām ar mācībām angļu valodā, Saliena kļuvusi par starptautiskās izglītības centru Latvijā. Iedzīvotāju atpūtai teritorijā izveidoti trīs parki 14 ha platībā. Tuvumā atrodas atrodas trīs internacionālas skolas, Babītes vidusskola, kurā ir sporta komplekss ar baseiniem, bērnu dārzi, ledus halle, futbola laukums un ezers. Salienas viesmīlīgajā projektā mājvietu atradušas ģimenes no Krievijas, Baltkrievijas, Islandes, Anglijas, Amerikas un citām valstīm.

Lielu Eiropas uzņēmumu vadītāji un dažādu valstu diplomāti izvēlas dzīvot Salienā daudzu iemeslu dēļ. Vienus valdzina ērtā atrašanās vieta un Eiropas tuvums, citus – iespēja saņemt uzturēšanās atļauju ar visizdevīgākajiem noteikumiem, trešos – iespēja atpūsties no milzīgajām metropolēm, baudot svaigu gaisu un mierīgu, līdzsvarotu dzīvi.

Saliena ir īpaši iemīļota dzīvesvieta jaunām ģimenēm ar bērniem, jo tieši šai iedzīvotāju grupai projekts piedāvā visus nepieciešamos nosacījumus labvēlīgai dzīves videi. Visu vecumu bērni sazinās dažādās valodās, mācās modernās skolās, iepazīstas ar citu valstu kultūru un tradīcijām, paplašinot redzesloku, un arī vecāki neskumst, iepazīstot jaunus, interesantus cilvēkus un izbaudot mierīgu, komfortablu un eiropeisku dzīvesveidu.

Īpašā mikroklimata, draudzīgās atmosfēras un savstarpējās izpratnes dēļ Saliena gluži kā magnēts pievelk arvien jaunus iedzīvotājus no dažādām pasaules malām, un tas ciemata dzīvi padara izsmalcinātu, spilgtu un daudzveidīgu.

Salienas ģenerālplāna un būvprojekta izstrāde sākās ar bezgalīgiem zaļiem laukiem. Šie nosacījumu ļāva izveidot optimālu pilsētiņas plānojumu, kas ir unikāla Salienas priekšrocība iepretim jebkuram līdzīgam zemesgabalam.

Salienas ģenerālplānā tika iekļauts viss ērtībām nepieciešamais – koplietošanas teritorijas, atpūtas zonas, sporta laukumi un teritorijas brīvā laika pavadīšanai. Dzīvojamās un tirdzniecības zonas ir izplānotas korekti, ērtā attālumā atrodas arī mācību iestādes un izklaides kompleksi.

Īpaša uzmanība tika pievērsta ceļu satiksmes drošībai, nodrošinot plašas iebrauktuves, kā arī gājēju un velosipēdistu celiņus. Veselīga dzīvesveida cienītājiem ierīkoti celiņi rīta un vakara skrējieniem, bet romantiķiem un domātājiem siltos vasaras vakaros patiks nesteidzīgi klejot pa mežu. Salienas vismazākajiem iedzīvotājiem, visticamāk, patiks barot vāveres un putnus, kā arī pamazām apgūt, kādi augi un koki aug parkā.Pašlaik Salienas teritorijā iekārtoti divi bērnu rotaļu laukumi, kas aprīkoti ar somu uzņēmuma „Lapsset” augstas kvalitātes sertificētām rotaļu iekārtām, sniedzot prieku dažādu vecumu bērniem. Mīkstais, drošais laukuma segums ļaus vecākiem neraizēties arī par pašiem mazākajiem. Tāpat kā visā Salienas teritorijā, arī laukumos ir ierīkota diennakts videonovērošana.

Vienā no bērnu rotaļlaukumiem ir pilnībā aprīkots basketbola laukums, kas gaida aizrautīgus groza bumbas fanus. Ja jūsu bērni vai jūs gribat nākt un „pamētāt bumbu grozā” – laipni lūgti!

Vēl viens Salienas lepnums ir brīnišķīgais Dārza parks. Unikāls ainavu dizains, pļava, strūklaka, bērnu rotaļu laukums – esam parūpējušies, lai katra pastaiga Salienā jums un jūsu bērniem sagādātu īpašu prieku. Parka teritorijā regulāri notiek kultūras un izklaidējoši pasākumi, tostarp visu Salienas iedzīvotāju iecienītais ikgadējais Vasaras festivāls.

Laipni aicinām visus Salienas iedzīvotājus izmantot iespēju atpūsties mūsu jaunākajā atpūtas zonā Augļudārzā, kur pieejamas īpašas grila un ugunskuru vietas.