Kompānijas vadītājs
Ilona Striga
Aģentu skaits
N/A
Specializācija
Visa veida starpniecība
Darbības reģioni
Rīga
Nozarē
No 2003. gada
Par kompāniju

Eiropā no 1998.gada.

“AFI Europe” - viens no globālās “AFI Group” holdinga uzņēmumiem - pieredzējis, starptautiski atzīts nekustamo īpašumu uzņēmums, kas 10 gadu laikā veiksmīgi īstenojis vairāk nekā 40 dažādus projektus.

“AFI Europe” pieredze investīciju piesaistē un nekustamo īpašumu projektu attīstīšanā Centrāleiropā un Austrumeiropas valstīs ļauj ievērot visstingrākos pasaules arhitektūras un būvniecības standartus, gan biroja ēku, gan dzīvojamo namu projektos. "AFI Europe" attīstītos augstvērtīgos biroju ēku kompleksus, modernos tirdzniecības centrus, biznesa un loģistikas parkus, kā arī dzīvojamos namus raksturo mūsdienīgs dizains un augstākā celtniecības kvalitāte. Uzņēmuma darbības izcilību apliecina arī iegūtās 17 starptautiskas balvas nekustamo īpašumu jomā.

"AFI Europe Latvia" ir nekustamo īpašumu projektu attīstītāja "AFI Europe" grupas uzņēmums, kas īstenojis dzīvojamo māju kompleksu "Metropolia" Imantā ar 550 dzīvokļiem.                                                                                               Kompānija patlaban attīsta vienu no lielākajiem projektiem Latvijā - dzīvojamu kompleksu "Trebū Home" Daugavas labajā krastā, apkaimē starp Lubānas, Salnas un Kupriču ielu, ar plānoto kopējo apbūves platību vairāk nekā 145 000 kvadrātmetru un aptuveni 1400 dzīvokļiem.

"AFI Europe” ir Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas, Ārvalstu investoru padomes Latvijā un Nacionālās nekustamo īpašumu attīstītāju alianses biedrs.

LANĪDA biedri kompānijā