Pārlekt uz galveno saturu

elanida

Home
Mail
Home
Mail

elanida

Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas un terorisma finansēšanas novēršanas iekšējās kontroles sistēmas aktualizētā versija NĪ aģentiem

Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas un terorisma finansēšanas novēršanas iekšējās kontroles sistēmas aktualizētā versija NĪ aģentiem
Afiša_1
-
Unity Biznesa centrs , Vienības gatve 109, Rīga
Cena
0-50 eur

Tēma: Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas un terorisma finansēšanas novēršanas iekšējās kontroles sistēmas aktualizētā versija NĪ aģentiem

Kad: 19/09/2019, plkst.10-13.00
10.00-11.15 pirmā daļa
11.15-11.45 pauze
11.45-13.00 otrā daļa
Kluba norises vieta: Unity Biznesa centrs, Vienības gatve 109, Rīga
Kluba spīkers: Aigars Sviķis, Ober-Haus Real Estate Latvia jurists

Līdz šim VID vairāk tikusi piekopta politika: „vispirms konsultē, tad – sodi”, bet pašlaik, pēc mūsu rīcībā esošās informācijas VAIRĀKĀS STARPNIEKU KOMPĀNIJĀS IR VEIKTAS tematiskās pārbaudes UN UZLIKTI SODI.

Mums ir patiess prieks par tiem, kas ir sakārtojuši savās kompānijās VID kontrolēto „naudas atmazgāšanas” un terorisma finansēšanas novēršanas likuma prasību izpildi un izveidojuši Iekšējās kontroles sistēmu, kas palīdz noteikt riskantos klientus. Jau no 2016.gada informējam jūs par to kas jādara, bet esam konstatējuši, ka reāli sistēma ir izpētīta un ieviesta tikai daļai kompāniju. Asociācija var piedāvāt informāciju, bet, diemžēl, nevaram Jūsu vietā šo sistēmu ieviest. Jums pašiem tā ir jāizpēta un jāievieš.

Lai atvieglotu Jums šo procesu, vienuviet vēlreiz apkopojam visu šajā jautājumā nepieciešamo informāciju un aktualizējām likumdošanas jauninājumus (tie visu laiku mainās), par kuriem stāstīsim seminārā. Metodikas (sistēmas paraugus, instrukcijas) pēdējo versiju asociācijas biedri saņems uz e-pastu.

Lūdzam pievērst uzmanību, ka šī informācija ir jāsaprot ne tikai kompānijām, bet arī aģentiem - fiziskām personām. Arī tad, ja strādājat kompānijā un kompānija nav Jūs informējusi par šo jautājumu, atbildība par šī likuma prasību neizpildi, cienījamie aģenti, ir tikai uz Jums (vienīgais izņēmums, ja Jums ir noslēgts darba līgums ar darba devēju, tad gan – atbildēs kompānijas vadība).

Īsumā par šo: 2018.gada 1.maijā stājās spēkā MK noteikumi Nr.674 “Noteikumi par neparasta darījuma pazīmju sarakstu un kārtību, kādā sniedzami ziņojumi par neparastiem un aizdomīgiem darījumiem”. Noteikumi nosaka neparasta darījuma pazīmju sarakstu un kārtību, kādā Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas (turpmāk – NILLTFN) likuma subjekti ziņo Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienestam par katru neparastu vai aizdomīgu darījumu.

Dalības nosacījumi klubā: LANĪDA biedriem – fiziskām personām BEZMAKSAS, iepriekš piesakoties (biedri ar biedru maksas parādu par vairāk nekā 1 mēnesi, uz bezmaksas pasākumiem netiek). LANĪDA asociēto kompāniju darbiniekiem 20 Eur (viens asociētā biedra darbinieks tiek bezmaksas). Viesiem, kas nav LANĪDA biedri – 50 Eur.

!! Vietu skaits ierobežots. Obligāta reģistrācija: https://ej.uz/registracija1909

Pasākuma tips: Profesionāļu klubs