Pārlekt uz galveno saturu

elanida

Home
Mail
Home
Mail

elanida

Biznesa pēcpusdiena pie attīstītāja R.Evolution City

Biznesa pēcpusdiena pie attīstītāja R.Evolution City
1
-
Raņķa dambis 34, Rīga
Cena
0 eur

Formāts: „trīs vienā” - darbs/tīklošana/tējošana vienuviet.

Kompānija R.Evolution City aicina aģentus uz biznesa pēcpusdienu projektā PHILOSOPHERS RESIDENCE.

Kad un kur: š.g.10.oktobris, plkst.16.00-18.00, Raņķa dambis 34, Rīga

Reģistrācija pasākumam (ierobežots skaits TIKAI 30 vietas): https://ej.uz/biznesapecpusdiena1010 (REĢISTRĀCIJA IR SLĒGTA)

Pasākumu var apmeklēt:
- LANĪDA biedri (fiziskas personas);
- LANĪDA kompāniju 1 darbinieks.

Par projektu: PHILOSOPHERS RESIDENCE

Filozofu Rezidence – tas ir veltījums topošajiem iedzīvotājiem, kuri seko savam ceļam, savai filozofijai un savai izvēlei. Galvenais projekta veidotāju uzdevums – radīt vidi, kas iedrošina tās iedzīvotājus turpināt izvelēto ceļu, palīdzēt atklāt iespējas jaunu ideju un mērķu meklējumos. Katrs kvartāla elements ir veidots tā, lai ikviens iedzīvotājs varētu dzīvot saskaņā ar savu filozofiju.

Filozofu rezidence ir veidota tiem, kuriem svarīga drošības sajūta un kuri meklē mieru un kvalitatīvu atpūtu. Tāpat arī tas ir mājoklis tiem, kuri izvēlas aktīvu dzīvesveidu biznesa galvaspilsētā bez aizspriedumiem. Rezidences ieejas zālē atrodama bibliotēka, kas piepildīta ar grāmatām, atpūtas zonā ir basketbola laukums, terases ar pingponga un novusa galdiem, bērnu laukums, vieta meditatīvai atpūtai ar skatu uz Filozofu aleju un Daugavas krastiem. Teritorijā ir aizliegts iebraukt ar automobiļiem – šī moderno filozofu dzīvesvieta spēs atspoguļot laika garu. Novietota metropoles centrā uz plašām, labiekārtotām terasēm, Filozofu rezidence sniedz tās iedzīvotājiem iespēju nodoties apcerei un pārdomām par skaistākajām Vecpilsētas, baznīcu torņu un Rīgas pils ainavām. No trim skatu punktiem paveras skats uz Daugavu, Vanšu tiltam to šķērsojot, uz Ķīpsalas un Pārdaugavas nelielajām mājiņām, ko apskauj zaļi dārzi.

Aktīva, produktīva dzīve un kvalitatīva atpūta ir divi svarīgākie aspekti, kas jāuztur harmonijā. Tieši tādēļ projekta videi ir tik liela nozīme. Cienot vēsturiski nozīmīgos skatus, kas paveras uz Filozofu aleju, mēs esam izvietojuši ēku 14 metru augstumā virs zemes. Filozofu rezidence gluži kā lidinās virs zemes, piedāvājot skaistu skatu uz mūžīgo dabu.

Projekta teritorija tiks veidota kā iedzīvotāju atpūtas zona. Teritorija nebūs pieejama motorizētiem transportlīdzekļiem, visus automobiļus varēs novietot īpaši izveidotā pazemes autostāvvietā.
Filozofu rezidences galvenā priekšrocība ir skati no logiem, plašajiem balkoniem un labiekārtotajām terasēm, kas mudinās uz netraucētām apcerēm un pārdomām par mūžīgām vērtībām.
______________________________________________________
Informējam, ka semināra laikā tiks uzņemtas fotogrāfijas publicēšanai sociālajos tīklos un LANĪDA oficiālajā mājaslapā.