Pārlekt uz galveno saturu

elanida

Home
Mail
Home
Mail

elanida

Aģentu Biznesa Brokastis pie attīstītāja Baltic Investment Group

Aģentu Biznesa Brokastis pie attīstītāja Baltic Investment Group
Afiša_1
-
Stabu iela 100, Rīga
Cena
0 eur

Kompānija Baltic Investment Group aicina aģentus uz biznesa brokastīm projektā STABU 100 .

Kad un kur: š.g.7.novembris, plkst.11.00-13.00, Stabu iela 100, Rīga

Reģistrācija pasākumam:https://ej.uz/07112019

Dalība bezmaksas.
Pasākumu var apmeklēt:
- LANĪDA biedri (fiziskas personas)
- LANĪDA kompāniju darbinieki

Par projektu:
STABU 100 – mūsdienīga ēka pašā Rīgas sirdī. Tā ir gan ideāla dzīvesvieta, gan izdevīgs investīciju objekts. Māja cilvēkiem, kas ciena skaistumu un dzīves kvalitāti
Dzīvokļi no 40 līdz 120 m², cenas no 2 000 €/m²

  •    Dzīvokļi ar pārdomātu plānojumu
  •     Moderni arhitektūras risinājumi
  •     Uzstādītas enerģijas un siltuma taupīšanas sistēmas
  •     Labiekārtots un apzaļumots pagalms
  •     Dzīvokļi ar lodžijām un burvīgu skatu uz pilsētu
  •     Septiņu stāvu ēka, 33 dzīvokļi, 2 komerctelpas

STABU 100 – dzīvojamā ēka Rīgas vēsturiskajā centrā, Stabu ielā. Ēka atrodas netālu no Valmieras ielas, blakus gleznainajai Ādmiņu ielai. STABU 100 ir septiņi stāvi, un tā ir viena no augstākajām ēkām tuvākajā apkārtnē. No STABU 100 logiem var apbrīnot skatu uz Rīgas centru, Latvijas Zinātņu akadēmijas ēku, vairāku baznīcu kupoliem, Doma katedrāles un Svētā Pētera baznīcas smailēm, zaļajiem parkiem un Rīgas televīzijas torņa siluetu.

Ēkā ir 33 dzīvokļi un divas tirdzniecības telpas. Pagalmā ir vieta 16 automašīnām, velosipēdu novietnes un bērnu rotaļu laukums. Projekts tiks nodots ekspluatācijā 2020. gada vasarā. Projektu īsteno investīciju grupa Baltic Investment Group (BIG).

  •    Visi dzīvokļi ir ar pilno apdari un individuālu stilu;
  •     Mūsdienīgi risinājumi, energoefektivitāte, individuāla siltuma patēriņa uzskaite;
  •     Slēdzenes ar kodu, domofoni, velosipēdu un bērnu ratiņu novietne.  

Māja STABU 100 atrodas netālu no krustojuma ar Valmieras ielu. Šī ir klusa vieta Rīgas centrā ar skaistu skatu uz pilsētas panorāmu no ēkas augšējiem stāviem.
Uz Stabu ielas Čaka ielas virzienā atrodas omulīgas kafejnīcas un restorāni, ziedu veikali, skaistumkopšanas un šūšanas saloni.
Virzienā uz Valmieras ielas atrodas sakaru risinājumu un platjoslas interneta guru – failiem.lv – birojs. Pastaigas attālumā – Rimi un Lido, kas atrodas Ģertrūdes ielā.
Netālu, Lāčplēša ielā, ir atvērta moderna izstāžu zāle – Zuzeum – kas tikai nesen ir sākusi savu dzīvi, bet jau tagad to sauc par perspektīvāko Rīgas kultūras centru.
Nepilnu 20 min gājiena attālumā atrodas Rīgas Centrālā stacija – perspektīvā projekta Rail Baltica un Rīgas Centrāltirgus sirdij.

STABU 100 ir ventilējama fasāde, stikla fasāžu sistēma, dubultā izolācija, augsta energoefektivitātes klase, alumīnija logu rāmji un trīskāršs stiklojums. Apdarē ir izmantoti augstas kvalitātes materiāli – akmens un keramikas flīzes ar glazūru, stikla mozaīka, dabīgā ozola parkets un itāļu santehnika. Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilno apdari un iebūvētu virtuvi. Māja STABU 100 atrodas starp jūgendstila un klasicisma ēkām un tiek būvēta ar savu unikālo arhitektūras idejas - dzīvokļiem ir plašas lodžijas, bet augšējos stāvos – terases. Fasāde ir izrotāta ar mākslinieciskiem dekoriem. Arhitektūras projekta STABU 100 autors ir slavenais latviešu arhitekts Guntis Grabovskis.