Pārlekt uz galveno saturu
Home
Mail
Home
Mail

Seminārs par izmaiņām VID prasību izpildē NĪ kompānijām

Seminārs, par izmaiņām VID prasību izpildē NĪ kompānijām, nelegāli iegūto līdzekļu legalizācijas novēršanas jautājuma sakarā un kā šīs likuma prasības iet kopā ar Vispārējo Datu aizsardzības regulu, kas stājas spēkā no 25.05.2018.

Kad: š.g. 6.februārī, plkst.12.00-15.30

Pašlaik turpinās VID tematiskās pārbaudes NĪ kompānijās „Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas (NILLTFN) likuma piemērošana juridiskām vai fiziskām personām, kas nodarbojas ar aģenta un starpnieka pakalpojumiem darījumos ar nekustamo īpašumu.” sakarā.

Jau vairākkārtēji esam organizējuši seminārus par NILLTFN tēmu, ceram, ka lielākai daļai no jums ir izpratne par to kas/kad/kā jādara, jo likums ir jāievēro visiem.

Šoreiz seminārs ir veltīts atjaunotai NILLTFN iekšējās kontroles sistēmas NĪ aģentiem, projekta versijai, saskaņā ar 09.11.2017 grozījumiem Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumā.

VID pārstāve pastāstīs arī par to, kā šīs likuma prasības iet kopā ar Vispārējo Datu aizsardzības regulu, kas stājas spēkā no 25.05.2018. 

Semināru lasīs:  Baiba Rūdapa,
VID Nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas pārvaldes Darījumu uzraudzības daļas galvenā nodokļu inspektore
 
Semināra dalības maksa:
LANĪDA biedriem – fiziskām personām 5.00 Eur,
LANĪDA asociēto kompāniju darbiniekiem 20 Eur.
Viesiem, kas nav LANĪDA biedri – 50 Eur. PVN netiek piemērots.

Semināra vieta: LANĪDA semināru telpas, Elizabetes ielā 19-7.

Pieteikšanās:  lanida@lanida.lv