Pārlekt uz galveno saturu
Home
Mail
Home
Mail

Par Baltic Sotheby’s International Realty: Jūrmalā atklāts pirmais, A klases biroju nams „Citadele biroji”

Pagājušajā nedēļā, 14. jūnijā Jūrmalā, Dzintaros, svinīgi atklāts pirmais mūsdienīgais augstākās (A) klases biroju un pakalpojumu centrs – „Citadele biroji”. Veicot ievērojamus ieguldījumus, jaunajā biroju centrā 3 tūkst. m2 kopplatībā izveidotas ar modernām tehnoloģijām aprīkotas, ergonomiskas, videi draudzīgas telpas lietišķo kontaktu veidošanai: mūsdienīgi biroji, konferenču zāle, kā arī īpaša zona kopdarbam (co-working) un 4 tūkst. m2 platībā labiekārtota apkārtne. Jau trešdaļa telpu atradušas savus jaunos nomniekus, kuru vidū ir nekustamo īpašumu attīstītāji, vairākas IT kompānijas, juridiskais birojs, moderna stomatoloģijas klīnika un pilates studija.

Projektu īstenojis pieredzējušais nekustamo īpašumu pārvaldības un attīstīšanas uzņēmums „Citadele nekustamie īpašumi”, kurš arī turpmāk uzņemsies rūpes par šo namu. Kā atklāšanā teica „Citadele nekustamie īpašumi” īpašniece Anna Barinova, projekts tapis gada laikā, ieguldot lielu mīlestību un daudz rūpju, īpašu uzmanību pievēršot detaļām un apkārtējai videi. „Jūrmala ir mūsu mājas, un mēs gribam, lai ne tikai mājiniekiem, bet arī viesiem, kuri brauc šeit atpūsties, būtu izcilas iespējas šeit strādāt,” teica viņa, izsakot lielu pateicību tiem, visiem kas palīdzējuši tapt šim projektam: arhitektiem un iekštelpu dizaina autoram, būvniecības uzņēmumam un būvuzraugiem, kā arī Jūrmalas pilsētas domei un būvvaldei.

A kases biroja telpu ekskluzīvo pārstāvību un piedāvājumu tirgū nodrošina premium segmenta nekustamo īpašumu uzņēmums „Baltic Sotheby`s International Realty”.
Multifunkcionālā biroju centra atklāšanā „Baltic Sotheby`s International Realty” īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Vestards Rozenbergs teica: „Mums visiem Jūrmala asociējas ar kūrortu, atpūtu, pludmali, restorāniem, ekskluzīvām mājām, svaigu gaisu... Turpretim priekšstats par dinamisku, lietišķu kontaktu vietu ir par Rīgu. Šis ir bijis drosmīgs, pirmatklājēju solis - izveidot Jūrmalā pirmo A klases biroju centru, un ir arī paplašinātas biznesa robežas. Šāda drosme ir atmaksājusies, jo tā ir bijusi pārdomāta, un mērķauditorija to ir novērtējusi: pašlaik jau 30% telpu ir atradušas savus nomniekus, apliecinot, ka šāds centrs Jūrmalā ir bijis ļoti nepieciešams. Šis nams ļoti labi iekļaujas arī Jūrmalas tradicionālajā vidē: tādā vidē, kāda nevar būt trokšņainā, burzmas pilnajā Rīgā. Tāpēc tie, kas vēlas būt ārpus burzmas un pūļa, noteikti izvēlēsies šo vietu savu lietišķo kontaktu veidošanai.”

Pēc oficiālās atklāšanas viesi, kuru vidū bija daudzi uzņēmēji, kas aktīvi interesējās par biroja atvēršanas iespējām, devās apskatīt jaunās telpas. Jau ieejot biroja centra foajē, redzams, ka tās veidotas, ieturot lietišķu stilu: griestus, kuros ir atsauce uz vēsturi, saglabājot mazliet brutālu, industriālu stilu ar baltu krāsojumu, labi papildina interjera krāsojumā izmantotā pelēkā un melnā krāsa, kā arī koka detaļas. Foajē viesus spilgti uzrunā arī pazīstamās latviešu gleznotājas Daces Lielās glezna.
Apskatot biroju telpas tuvāk, redzams, ka tās ir pieejamas ar pilnu, balto apdari, un tiks pielāgotas potenciālo nomnieku vajadzībām. Kopumā jaunajā multifunkcionālajā biroju un pakalpojumu centrā ir izveidotas mūsdienīgas biroja telpas platībā sākot no 35 m2 līdz 730 m2 (viena stāva ietvaros). Un telpas var pielāgot katra uzņēmuma specifikai
Moderni aprīkotā konferenču zālē iespējams rīkot seminārus, konferences u.c. pasākumus vismaz 50 cilvēkiem. Atsaucoties globālajai tendencei, arī „Citadeles biroji” piedāvā biroja telpu un darba vietu īstermiņa nomu kopdarba  (co-working) telpās. Gan telpu darbiniekiem, gan apmeklētājiem pieejamas velosipēdu un automašīnu stāvvietas.


Par “Citadele Biroji”:
„Citadele biroji” Jūrmalā, Meža un Piestātnes ielas krustojumā, kūrortpilsētā ir unikāls projekts, jo tā ir pirmā un vienīgā mūsdienīgā, A klasei atbilstošā biroju ēka. Biroja centrs veidots kā ilgtspējīga būve. Pārbūvējot Padomju laikos celto trīs stāvu namu, nemainot esošos nama apjomus un saglabājot tam laikam raksturīgo arhitektūras stilu, tika radīta energoefektīva, videi draudzīga ēka, kas atbilst mūsdienu arhitektūras augstajiem standartiem, un vienlaikus papildina Jūrmalas tradicionālo apbūvi un organiski iekļaujas tuvumā esošajā meža un jūras dabas ainavā.
Teritorija ap biroju centru tika labiekārtota, izmantojot rietumvalstu pieredzi līdzīgu objektu projektēšanā: tika atvēlēts pēc iespējas vairāk vietas gājējiem un riteņbraucējiem, teritorijā augošie koki tika saudzēti un saglabāti, kā arī tika ierīkoti gaumīgi apstādījumi, ļaujot potenciālajiem „Citadeles biroju” nomniekiem darboties sakārtotā un zaļā vidē. 

Par Baltic Sotheby’s International Realty:
Baltic Sotheby`s International Realty  ir pasaulslavenā izsoļu nama 1976. gadā dibinātās augstākās klases nekustamo īpašumu uzņēmuma Sotheby’s International Realty franšīzes uzņēmums Baltijas valstīs. Iespēju ekskluzīvi pārstāvēt Sotheby’s zīmolu Baltijas valstīs Baltic Sotheby`s International Realty ieguva 2010. gada aprīlī, un atvēra savu centrālo biroju Rīgā, pēc tam - Tallinā un Viļņā. Kopā visos trijos Baltijas birojos nodarbināti 30 cilvēki.

Papildus informācijai:
Zane Borisēviča
Baltic Sotheby`s International Realty
Mārketinga direktore
zane.borisevica@balsir.com, tel. +371 26415610, +371 67224645
balticsothebysrealty.com; balsir.com