Pārlekt uz galveno saturu
Home
Mail
Home
Mail

Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācija atver biroju Cēsīs

No 2022. gada 7. septembra Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācija (turpmāk  –  LANĪDA) mainījusi  juridisko adresi un biroja atrašanās vietu no Audēju 15 – 4, Rīgā uz Raunas 13–601, Cēsīs.

“Energokrīzes priekšvakarā, domājot par dažādu resursu taupību un izmaksu optimizēšanu, esam nolēmuši mainīt juridisko adresi un biroja atrašanās vietu no dārgām telpām Rīgas centrā uz daudz efektīvākām Cēsīs. Šis lēmums ir pieņemts arī LANĪDA biedru interesēs. Pandēmijas laikā pierādījām, ka varam veiksmīgi strādāt arī neesot uz vietas birojā, līdz ar to sekojošās izmaiņas nekādi neietekmēs LANĪDA ikdienas darba ritmu. Pārceļoties uz ekonomiskākām telpām, LANĪDA komunālo un nomas maksājumu kopējais samazinājums būs par 75%, kā rezultātā, ietaupījumu būs iespējams novirzīt LANĪDA attīstībai,” norādīja LANĪDA valdes priekšēdētājs Aigars Šmits.

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs: “Prieks, ka nozaru un profesionāļu organizācijas iet līdzi laikam un novērtē Cēsis kā lokāla un nacionāla mēroga darījumu un biznesa centru. LANĪDA juridiskā pārcelšanās ir simbolisks solis, kas parāda un pierāda, ka mūsdienās ģeogrāfiskā lokācija ir otršķirīga – svarīgākais ir tas, kāds ir vietas tēls, dzīves kvalitāte un vibrācija. Šim pārcelšanās piemēram aicinātu sekot arī nacionālā mēroga publisko sektoru, jo decentralizācija ir būtiska, ja vēlamies runāt par visas Latvijas vienvērtīgu attīstību. Arī šajā gadījumā Cēsīm to uztveram kā iespēju, ko novērtējam un ar ko lepojamies!”

Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA ir lielākā un ietekmīgākā nozares organizācijā Latvijā kopš 1994. gada., kasapvieno sertificētus aģentus un aģentu asistentus. LANĪDA biedru rindās ir Latvijā pazīstamas un nekustamo īpašumu darījumu tirgū sevi pierādījušas nekustamā īpašuma aģentūras. Asociācija LANĪDA ir vienmēr atvērta profesionāļiem, kas vēlas strādāt godīgi un ievērot savā darbā asociācijas Ētikas kodeksu un Prakses standartus. Viens no LANĪDA darbības pamatvirzieniem ir maksimāla nekustamo īpašumu tirgus sakārtošana, veicinot savu biedru zināšanu un profesionālisma līmeņa paaugstināšanu, kā arī standartizējot to darbību.