Pārlekt uz galveno saturu
Home
Mail
Home
Mail

LANĪDA NĪ MĀCĪBU KURSA NEDĒĻA NOSLĒGUSIES!

Z

Viens no Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas  (LANĪDA) darbības profiliem ir nozarē strādājošo profesionālā pilnveide. To LANĪDA īsteno, organizējot regulāras apmācības un profesionālās pilnveides seminārus un vebinārus.

Šonedēļ noslēdzās kārtējais piecu dienu apmācību kurss interesentiem, kuri vēlas apgūt nekustamo īpašumu darījuma starpnieka darbības pamatus, kā arī atsvaidzināt zināšanas konkrētās jomās. Šādus apmācību kursus LANĪDA organize 3–4 reizes gadā, un tie ir apmeklētāju novērtēti.

“Kopš pagājušā gada, lai mācību procesu padarītu atraktīvāku, kā arī dalībniekiem dotu iespēju piedzīvot kompetenču apguvi dažādās vidēs, nodarbības notiek nekustamo īpašumu birojos,” stāsta LANĪDA izpilddirektore Sandra Rasnača.

“Svarīgi atzīmēt, ka apmācību satura veidošanā LANĪDA  ne tikai piesaista kompetentus ekspertus, bet arī izmanto biedru potenciālu – nodarbību vadīšanā iesaistās pieredzējuši un augsti profesionāli nozares dalībnieki, tādējādi nodrošinot, ka informācija, kas tiek sniegta dalībniekiem ir darba vidē un reālā praksē balstīta.”

Paldies Latio, Prime Reality, KIVI Real Estate, Baltic Expert, Citadele, Vestabalt, RTU, Starlex Investment, Latvijas Notārs, DoReMiGroup, BalticStates, RigaReal Estate, PindiRE, Kristīne Dubane!

 

Attēlā: mācību norise EfTEN Capital Latvija, Duntes biroji