Pārlekt uz galveno saturu
Home
Mail
Home
Mail

IMMOSTATE: Kopš „KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences” projekta nodošanas ekspluatācijā pārdoti vēl 25% dzīvokļu

Divu mēnešu laikā, kopš ekspluatācijā nodots jaunizveidotais dzīvojamais kvartāls Pārdaugavā - „KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences”, savus īpašniekus atradusi ceturtā daļa brīvo dzīvokļu. Tādējādi no kopumā projektā esošajiem 184 dzīvokļiem pārdoti jau 60% dzīvojamās platības.  

Par to informē projekta ekskluzīvais pārdošanas pārstāvis – nekustamo īpašumu uzņēmums „IMMOSTATE”, kas divu gadu laikā veiksmīgi realizējis arī „KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences” kaimiņos esošo jauno projektu „Melnsila kvartāls” Āgenskalnā.


Kopš 5. jūnija, kad projekts tika nodots ekspluatācijā, jau ir noorganizēti divi, plaši apmeklēti pasākumi klientiem: atvērto durvju dienas sadarbībā ar „SEB Banku” un atvērto durvju dienas sadarbībā ar banku „Citadele”.

Arī 9. augustā, laikā no pl. 17:00 līdz  pl. 21:00, un 11. augustā, laikā no pl. 10:00 līdz pl. 17:00, visiem interesentiem būs iespēja klātienē apskatīt „KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences”. Trešajās atvērto durvju dienās interesentus pavadīs un konsultēs „IMMOSTATE” nekustamā īpašuma speciālisti, bet „Swedbank” eksperti sniegs informāciju par iespējamo finansējumu.

Jaunais dzīvojamais kvartāls „KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences” izveidots kādreizējās tekstilizstrādājumu fabrikas „Rita” vietā – Pārdaugavā, Valentīna ielā 16: vien dažu soļu attālumā no Rīgas galvenajām ielām un vienlaikus klusajā Āgenskalnā. Projekta attīstītājs veicis saudzīgu esošo ēku atjaunošanu, piešķirot vēsturiskajām būvēm jaunu un modernu elpu, to veiksmīgi padarot par mājīgu, gaišu un aicinošu dzīves vietu. Dzīvokļus īpašus padara to unikālais interjers, ko veidojuši Latvijas interjera dizaineri, katrs ieliekot savu vīziju par pilsētas dzīvi.

Projekts „KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences” sastāv no trim četrstāvu dzīvojamām ēkām un viena, atsevišķi novietota, korpusa ar individuāliem dzīvokļiem un tiem pieguļošām terasēm. Kopā projektā izvietoti 184 dzīvokļi 26 m² līdz 100 m² platībā: gan apartamenta tipa, gan plaši dzīvokļi ar privātmājas sajūtu, gan arī moderni, saulaini, pusotra stāva dzīvokļi ar lieliem logiem un izeju uz terases. Dzīvokļu cenas ir sākot no 1500 EUR/m² – 1900 EUR/m².

Sekojot globālajām mājokļu tendencēm, kvartāla nama pirmajā stāvā izveidota arī plaša koptelpa un slēgts, labiekārtots pagalms draudzīgai kaimiņu kopā sanākšanai. Jaunajā kvartālā ir arī 500 m² plaša labiekārtota piemājas vide: iekšpagalms ar bērnu rotaļu laukumu, apzaļumota teritorija un atpūtas vietas. Iekšpagalmā pieejamas arī 76 atklātās virszemes auto novietnes.

No „KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidencēm” viss ir tuvu un ērti sasniedzams: dažu minūšu gājiena attālumā ir Rīgas vēsturiskais centrs ar tā bagātīgo kultūras dzīvi, līdzās - mājīgais Kalnciema tirgus, kafejnīcas, vēlo brokastu, pusdienu un vakariņu vietas, parki un veloceliņi.

Plašākai informācijai:

Zane Borisēviča

marketings@immostate.lv

tel. +371 26415610, +371 67224645

immostate.lv