Pārlekt uz galveno saturu
Home
Mail
Home
Mail

Ieteikumi Vispārīgās datu aizsardzības regulas piemērošanai NĪ aģentiem

Afiša_1

LANĪDA darba grupa un Eversheds Sutherland Bitāns kopīgi izstrādātājs Vadlīniju gala variants ar Datu valsts inspekcijas precizējumiem ir gatavs, bet ir daudz precizējošu jautājumu, uz kuriem atbildēs zvērināta advokāte.

Kluba tēma: Ieteikumi Vispārīgās datu aizsardzības regulas piemērošanai NĪ aģentiem

Kluba spīkers: Elīna Muciņa,  Zvērināta advokāte, Eversheds Sutherland Bitāns

Stāstīsim par ieteikumiem Vispārīgās datu aizsardzības regulas piemērošanai tieši NĪ aģentiem. Regula būs jāievēro visiem aģentiem bez izņēmumiem. Tematiskās pārbaudes noteikti būs un soda sankcijas ir ārprātīgas. 

Dalības nosacījumi seminārā:
LANĪDA biedriem – fiziskām personām BEZMAKSAS.
LANĪDA asociēto kompāniju darbiniekiem BEZMAKSAS.
Viesiem, kas nav LANĪDA biedri – 50 Eur.

Atgādinām, ka no š.g. 25.maija Latvijā un pārējā ES tika piemērota Vispārīgā datu aizsardzības regula, kas ieviesa vērienīgas pārmaiņas personas datu lietošanā, uzglabāšanā un apstrādē. Lai sekmētu Jūsu izpratni un veicinātu likumīgu darbību personas datu aizsardzības jomā, asociācija LANĪDA sadarbībā ar kompāniju Eversheds Sutherland Bitāns ir izstrādājusi ieteikumus jeb vadlīnijas Vispārīgās datu aizsardzības regulas piemērošanai komersantiem, kas nodarbojas ar starpnieka pakalpojumiem darījumos ar NĪ (starpniecība nekustamā īpašuma izīrēšanā, iznomāšanā, pirkšanā vai atsavināšanā). Regula ir jāievēro visiem NĪ aģentiem. Atkarībā no pieļautā pārkāpuma, kas tiks saistīts ar regulas neievērošanu -  sodu apmēri ir šādi: 10-20 milj. eiro vai 2-4% no uzņēmuma iepriekšējā gada apgrozījuma atkarībā no tā, kuras summas apmērs ir lielāks.

Piesakies uz kārtējo tikšanos 14.novembrī plkst.15.00-17.00, sūtot e-pastu uz lanida@lanida.lv

Norises vieta: Unity Biznesa centrs, Vienības Gatve 109, Rīga

Informējam, ka semināra laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas publicēšanai sociālajos tīklos un LANĪDA oficiālajā mājaslapā.