Pārlekt uz galveno saturu

elanida

Home
Mail
Home
Mail

elanida

Corum Asset Management pārvaldītais EURION Fonds iegādājas no Baltic RE Group biroju ēku Vecrīgā

Kungu iela

EURION Fonds, kuru pārvalda Corum Asset Management ir iegādājies no Baltic RE Group biroju ēku Vecrīgā. Ēka atrodas Kungu ielā 1, Rātslaukumā, blakus Melgalvju namam un Rīgas Rātsnamam, ar skatu uz Daugavu.

Baltic RE Group darījumā konsultēja Catella Corporate Finance un Ecovis Convents juridiskais birojs, savukārt Corum Asset Management pārstāvēja COBALT.

Ēka Kungu ielā 1 ir otrā Corum investīcija Latvijā. 2018. gadā Corum iegādājas Elko centrālo biroju ēku Rīgā. Corum Asset Management ir Francijā reģistrēts aktīvu pārvaldes un ieguldījumu uzņēmums, kas investē nekustamajos īpašumos Eiropā. Fonda kopējo pārvaldīto aktīvu apjoms uz 2020. gada beigām pārsniedz 3 miljardus eiro.

Baltic RE Group ir dibināta 2008 gadā un specializējas nekustamo īpašumu investīcijās, iegādājoties, modernizējot un aktīvi pārvaldot ēkas ar labu atrašanās vietu, pilsētu centrā visas trijās Baltijas valstīs. Kompānijas mērķis ir radīt papildus vērtību iegādājoties ēkas, izstrādājot ēkām jaunu koncepciju, veicot investīcijas ēku modernizācijā un inovatīvos risinājumos un piesaistot ēkām nomniekus ar labu reputāciju.

 

Komentējot notikušo darījumu, Baltic RE Group valdes priekšsēdētājs Giovanni dalla Zonca teica: “Mums ir patiess gods nodot šo unikālo ēku tik nozīmīgam Eiropas investoram kā Corum Asset Management. Baltic RE Group turpinās investēt reģionā un jau pašreiz mēs strādājam pie jauniem projektiem, kas izcelsies ar spēcīgu mūsdienīgas arhitektūras personību, kas apliecina mūsu pārliecību par Rīgas un Latvijas kā ilgtermiņa investīciju galamērķa potenciālu.