Pārlekt uz galveno saturu
Home
Mail
Home
Mail

CENU BANKAS Rīgas dzīvokļu tirgus pārskats - MAIJS 2022

1

Sagatavojām maija Rīgas dzīvokļu tirgus pārskatu.
 
1.2022.Q1 darījumu skaita ziņā kopumā labāks nekā pirms gada - visos projektu veidos vērā ņemams pieaugums, bet sliktāks nekā 2021.Q4. Vienlaikus jāņem vērā, ka 2021.Q4 tika noslēgti netipiski daudz darījumu un 2021.Q1 ārkārtas situācija saistībā ar pandēmiju bija negatīvi ietekmējusi arī darījumu skaitu.
2.Apkopojot visus 2022.Q1 datus, vidējās kvadrātmetra cenas ir augušas, tomēr dati no marta otrās puses šo dinamiku neapstiprināja un atsevišķos segmentos redzams arī samazinājums.
3.Pārdošanas sludinājumos turpinās jau iepriekš novērota tendence – kopš gada sākuma cenas ir gandrīz nemainīgas (izņemot JP ārpus C+). Līdzīgs posms bija 2021.Q2 un Q3, pēc kura sekoja 5% kāpums Q4 visos segmentos.
4.Īres sludinājumi uzrāda pieaugumu vidējās cenās, taču, aplūkojot cenas mediānu, tā nemainās tik strauji. JP vidējo cenu ietekmē atsevišķi JP īres piedāvājumi, kas redzams monitoringā.
 
Atgādinām, ka cenas iepriekšējos periodos var mainīties, ja aktuālajā periodā tiek reģistrēti darījumi no iepriekšējiem periodiem.
 
Priecāsimies dzirdēt Jūsu atsauksmes par paveikto!


Tagad esam arī LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cenu-banka

RĪGAS DZĪVOKĻU TIRGUS – MAIJS '22