Pārlekt uz galveno saturu
Home
Mail

ARCO REAL ESTATE sveic gada labākos darbiniekus

Arco_labakie

Turpinot ikgadējo tradīciju, janvāra otrajā pusē, kad apkopoti pērnā gada rezultāti, ARCO REAL ESTATE vadība svinīga pasākuma laikā sveica uzņēmuma labākos darbiniekus. Gada nozīmīgākās balvas šoreiz kopumā tika pasniegtas pretendentiem desmit nominācijās, stāsta uzņēmuma mārketinga vadītājs Dainis Guks.

Par 2018. gada pelnošāko nekustamo īpašumu aģenti uzņēmumā tika atzīta ARCO REAL ESTATE dzīvojamā fonda pārdošanas nodaļas speciāliste Tatjana Jefimova, savukārt par uzņēmuma pelnošāko vērtētāju kļuva 2. vērtēšanas nodaļas nekustamo īpašumu vērtēšanas speciālists Guntis Lavrinovičs, kas nominācijas balvu ieguva otro gadu pēc kārtas.

Vaicāta, kāda ir panākumu atslēga, Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas sertificētā aģente Tatjana Jefimova skaidro: “Mans dzīves princips ir noteikt sev mērķus un sasniegt tos. Ar saviem klientiem darījumu laikā cenšos izveidot draudzīgas attiecības, kas ļoti palīdz ikdienas darbā. Mans izaicinājums ir neparasti un sarežģīti darījumi, jo tie motivē apgūt jaunas zināšanas un līdz ar to arī attīstīties profesionāli.”

Tikmēr Guntis Lavrinovičs skaidro, ka nospraustie dzīves mērķi ir tie, kas viņu motivē neatlaidīgam darbam. “Jo vairāk dari, jo vairāk vari izdarīt,” atzīst vērtētājs.

Pasākuma laikā tika sumināti arī pagājušā gada nodaļu labākie darbinieki: pārdošanas nodaļas labākā nekustamo īpašumu aģente – Elīna Plaude, komercplatību tirdzniecības un nomas nodaļas labākais nekustamo īpašumu aģents – Guntis Kanenbergs, īres nodaļas labākā nekustamo īpašumu aģente – Daiga Bondare, 1. vērtēšanas nodaļas labākais nekustamo īpašumu vērtētājs – Mārtiņš Maziņš, 2. vērtēšanas nodaļas labākā nekustamo īpašumu vērtētāja – Beata Graudiņa, 3. vērtēšanas nodaļas labākais nekustamo īpašumu vērtētājs – Raitis Kviesis, bet nominācijā "Spilgtākā debija vērtēšanā 2018. gadā" tika sveikta Vaira Krūmiņa.

Daudzveidīgo balvu klāsts šogad tika papildināts ar jaunu nomināciju – “ARCO REAL ESTATE precīzākais nekustamo īpašumu tirgus prognozētājs”. Idejas autors un uzņēmuma valdes loceklis Māris Laukalējs individuālo balvu par precīzāko prognozi pasniedza pārdošanas nodaļas vadītājai Ievai Jansonei. 

Labāko darbinieku sveikšana ARCO REAL ESTATE ir pierasta procedūra, turklāt tā notiek regulāri – gan par īpašiem sasniegumiem gada laikā, gan par labiem rezultātiem ik mēnesi. Darbinieku vēlme nokļūt starp labākajiem, pēc Daiņa Guka domām, motivē produktīvam darbam, tādēļ šāda pateicības tradīcija ieviesta jau uzņēmuma pašos pirmsākumos.


Sagatavoja:
Mārtiņš Lācis | ARCO REAL ESTATE mārketinga projektu vadītājs
ARCO REAL ESTATE ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Baltijas valstīs, kas dibināts Igaunijā 1992.  gadā. Šobrīd uzņēmumam ir biroji dažādās Igaunijas, Latvijas un Bulgārijas pilsētās. Uzņēmums ir kotēts Tallinas fondu biržā kopš 2007. gada jūnija. ARCO REAL ESTATE Latvijā darbību uzsāka 1997. gadā un šobrīd sniedz pakalpojumus Rīgā, Jūrmalā, Saulkrastos, Daugavpilī, Jelgavā, kā arī Limbažos un citur. Uzņēmumā tiek nodarbināti vairāk nekā 70 kvalificēti speciālisti.