Pārlekt uz galveno saturu
Home
Mail
Home
Mail

“ARCO REAL ESTATE” preses konferencē prezentēs pērnā gada tirgus pārskata datus

Nekustamo īpašumu uzņēmuma “ARCO REAL ESTATE” eksperti trešdien, 26. aprīlī, no plkst. 13.00 līdz 15.00 viesnīcā “MONIKA Centrum Hotels” preses konferences laikā prezentēs Latvijas nekustamo īpašumu tirgus pārskata datus par 2022. gadu, analizēs pērn novērotās tendences, kā arī modelēs dažādus nozares attīstības scenārijus 2023. gadam. Ikviens preses konferences apmeklētājs savā īpašumā iegūs pārskata drukāto versiju, informē “ARCO REAL ESTATE” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītājs Dainis Guks.

Preses konferencē ar vēstījumu par pērnā gada notikumiem Latvijas, īpaši galvaspilsētas, nekustamo īpašumu tirgū uzstāsies uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits, valdes loceklis un vērtēšanas nodaļas vadītājs Māris Laukalējs, kā arī komercīpašumu nomas nodaļas vadītājs Ģirts Jansons.

Uzņēmuma eksperti iztirzās piedāvājuma un pieprasījuma tendences, cenu dinamiku un notikušo darījumu skaita izmaiņas dažādos segmentos – jauno projektu, sērijveida dzīvokļu, privātmāju, zemes, komercīpašumu un citos segmentos. Tāpat tiks pārspriesti faktori, kas pērn būtiski ietekmēja jauno projektu būvniecības izmaksas un mājokļu pieejamību. Eksperti, analizējot sarežģīto ģeopolitisko situāciju Eiropā un ņemot vērā Eiropas Centrālās bankas pieņemtos lēmumus, paraudzīsies uz Latvijas nekustamo īpašumu nozares perspektīvu ilgtermiņā.

Latvijas nekustamo īpašumu tirgus pārskats ir “ARCO REAL ESTATE” izdots analītisks izdevums, kurā apkopota detalizēta informācija par nozares aktualitātēm iepriekšējā gadā. Ik gadu publicētais pārskats satur kā tekstuālu analīzi, tā arī vizuālu informāciju, kas atvieglo statistikas uztveri. Tirgus pārskats ir noderīgs un pārskatāms materiāls nozares speciālistiem, attīstītājiem, kā arī banku sektoram, kas nodarbojas ar hipotekāro kreditēšanu.

Uz 26. aprīlī rīkoto preses konferenci viesnīcā “MONIKA Centrum Hotels” Elizabetes ielā 21, Rīgā, tiek aicināti visi ar jomu saistīti speciālisti un interesenti. Lai pieteiktos dalībai preses konferencē, “ARCO REAL ESTATE” mājas lapā – www.arcoreal.lv/konference – jāveic iepriekšēja reģistrācija.

“ARCO REAL ESTATE” ir starptautisks uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi Latvijas nekustamo īpašumu tirgū. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1997. gadā “ARCO REAL ESTATE” nepārtraukti attīstās un sekmē darbinieku profesionālo izaugsmi, tādējādi palielinot sniegto pakalpojumu kvalitāti un kļūstot par vadošo pakalpojumu sniedzēju nozarē. Šobrīd uzņēmums, kurā nodarbināti vairāk nekā 50 kvalificēti speciālisti, pakalpojumus sniedz Rīgā, Jūrmalā, Saulkrastos, Daugavpilī, Jelgavā, kā arī Limbažos un citur Latvijā, klientiem piedāvājot nekustamo īpašumu starpniecības, vērtēšanas un konsultāciju pakalpojumus.

Sagatavoja:

Mārtiņš Lācis
Mārketinga projektu vadītājs
Mob. + 371 2948 5373

martins.lacis@arcoreal.lv
www.arcoreal.lv