Pārlekt uz galveno saturu
Home
Mail
Home
Mail

Arco Real Estate: “Jūrmalas Pērle” dāvina praktisku dāvanu

Afiša_1

Jaunajā projektā “Jūrmalas pērle”, kurā dzīvokļi iegādei tiek piedāvāti par kūrortpilsētai neraksturīgi zemām cenām, 6. jūlijā no plkst. 11.00 līdz 20.00 notiks atvērto durvju diena. Ikviens apmeklētājs, kas rezervēs dzīvokli, noslēdzot līgumu līdz 10. augustam, visus ikdienā nepieciešamos komunālos pakalpojumus pirmo pusgadu saņems pilnīgi bez maksas, informē ARCO REAL ESTATE pārdošanas nodaļas vadītāja Ieva Jansone.

Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja aplūkot mūsdienīgā Eiropas stilā būvētu ēku un gaišos dzīvokļus, novērtēt sakopto teritoriju, kā arī iepazīt projekta zaļo apkārtni un blakus esošās izklaides un rekreācijas iespējas.

“Jūrmalas Pērles” apartamenti atrodas prestižā kūrorta zonā Rīgas jūras līča piekrastē. Komplekss, kura teritorija robežojas ar piejūras kāpām, sastāv no trim korpusiem ar atsevišķām ieejām: tajos atrodas 27 luksusa apartamentiplatībā no 68 līdz 129 kvadrātmetriem.Apartamenti iegādei tiek piedāvāti bez iekšējas apdares, taču katram klientam ir iespēja izvēlēties sev tīkamu dizaina projektu, kuru pēc saskaņošanas var īstenot divu līdz trīs mēnešu laikā.

Uz mansarda stāvā ierīkotajāmterasēm jaunie iemītnieki varēs baudīt tīro jūras gaisu, savukārt pagalmā, kurā ir atpūtas zona ar bērnu rotaļu laukumu, kuplo priežu ēnā būs iespēja paslēpties no karstajiem saules stariem, kā arī pavadīt laiku ģimenes lokā.“Jūrmalas pērli” ieskauj slēgta un apsargāta teritorija, bet ēkas pagrabstāvā ir ērtas mantu glabātavas un pazemes autostāvvietas.

Projekta būtiska priekšrocība ir atrašanās vieta. Dažu metru attālumā esošā jūra ļaus izbaudīt peldes un atpūtu jebkurā diennakts laikā, bet netālu esošais pilsētas centrs, kā arī vairāki veikali Jūrmalas abos virzienosdos iespēju iegādāties ikdienai nepieciešamās preces. Tāpat Jūrmala ir pazīstama ar plašām atpūtas iespējām – “Līvu akvaparks”, Dzintaru koncertzāle, Jomas iela, Ragakāpas dabas parks, pilsētā izvietotie tenisa korti, kā arī pludmalē esošie volejbola laukumi paredzēti ikvienam pilsētas iedzīvotājam. Ziemas periodā īpaši aktuāls būs SPA centru pakalpojumu piedāvājums, un tas Jūrmalā ir ļoti daudzveidīgs.

“Jūrmalas Pērle” būs īstā vieta ģimenēm ar bērniem, jo netālu atrodas bērnudārzs un vairākas izglītības iestādes. Tāpat projekta iedzīvotājiem būs pieejama ikdienā nepieciešamā infrastruktūra. Pilsētas abus galus savieno ērta sabiedriskā transporta sistēma, bet cauri visai Jūrmalai līdz pat Rīgairegulāri kursē vilciens.

Ar pārējām “Jūrmalas Pērles” priekšrocībām un apartamentu koncepciju var iepazīties ARCO REAL ESTATE mājas lapā – www.arcoreal.lv.

ARCO REAL ESTATE ir viens no lielākajiem nekustamo īpašumu uzņēmumiem Latvijā, dibināts Igaunijā, 1992.  gadā. Uzņēmums ir kotēts Tallinas fondu biržā kopš 2007. gada jūnija. ARCO REAL ESTATE Latvijā uzsācis darbību 1997. gadā un šobrīd sniedz pakalpojumus Rīgā, Jūrmalā, Saulkrastos, Daugavpilī, Jelgavā, kā arī Liepājā un Limbažos. Uzņēmumā tiek nodarbināti vairāk kā 80 kvalificēti speciālisti.

Papildus informācija:
Dainis Guks
Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītājs
Mob. + 371 2830 0908
dainis.guks@arcoreal.lv
www.arcoreal.lv