Pārlekt uz galveno saturu

elanida

Home
Mail
Home
Mail

elanida

Arco Real Estate: Iegādājoties dzīvokli “Bišumuižā”, valsts nodevai 100 % atlaide

Sestdien, 11. maijā, no pulksten 11.00 līdz 16.00 daudzdzīvokļu projektā “Bišumuiža” Komētas ielā 24, Rīgā, norisināsies portāla “City24.lv” rīkotais Atvērto durvju dienas maratons. Pasākuma ietvaros projekta attīstītājs “EfTENCapital” fiziskām personām, kas “Bišumuižā” iegādāsies dzīvokli, piešķirs simts procentu atlaidi valsts nodevasapmaksai.

“”Bišumuiža” ir piemērota tiem, kuri par savu dzīvesvietu labprāt izvēlas mazstāvu apbūvi netālu no pilsētas centra. Līdz ar projekta pilnīgu pabeigšanu atvērto durvju dienā būs iespēja ielūkoties ne tikai projekta iekštelpās, bet arī novērtētapkārtni un sakopto teritoriju. Dzīvokļi ir pieejami astoņās jaunās ēkās, kas klientam dod iespēju izvēlēties sev tīkamāko mājokli,” skaidro “ARCO REAL ESTATE” pārdošanas nodaļas vadītāja Ieva Jansone.

Šajā pavasarī ekspluatācijā nodotajā kārtā ir 112 dzīvokļi, kas iegādei tiek piedāvāti ar pilnu apdari. Kopumā projektā ir 17 četrstāvu dzīvojamās mājas, bet pēdējās astoņas iedzīvotājiem ir pieejamas, sākot ar šo gadu.Katrā ēkā ir ietilpīgs lifts, kas atvieglos nokļūšanu līdz augšējiem stāviem, savukārt auto būs iespējams novietot ērtā un plašā stāvvietā pie projekta. Ap jaunajām ēkām ir izveidoti atpūtas un spēļu laukumi, bet apkārtnē ir izteikts kāpu reljefs ar priežu un bērzu audzi.

Jauno projektu “Bišumuiža” raksturo vairākas priekšrocības: neraksturīgi augsti griesti, funkcionāli dzīvokļu plānojumi, gaišas un plašas kāpņu telpas, kā arī zaļa un klusa apkārtne. Katrā ēkā ir 14 dzīvokļi, kuros siltums tiek nodrošināts ar jaudīgiem gāzes apkures katliem. Ēkas būvētas no energoefektīviem skandināvu sendviča tipa paneļiem, kas siltumu mājokļos uztur ilgāk.

Nekustamo īpašumu kompānija “ARCO REAL ESTATE” iegādei piedāvā divu, trīs un četru istabu dzīvokļus platībā no 64 līdz 139 kvadrātmetriem, turklāt, iegādājoties mājokli, jaunie īpašnieki var izvēlēties dzīvokli ar jau gatavu un savai gaumei atbilstošāko apdares variantu. Savukārt,domājot par maksimālu ērtību nodrošināšanu,katram “Bišumuižas” dzīvokļa īpašniekam nepieciešamības gadījumā ir iespēja iegādāties divas autostāvvietas, kas ir būtiska projekta priekšrocība. 

Plašāka informācija par “Bišumuižu” pieejama “ARCO REAL ESTATE” mājas lapā – www.arcoreal.lv/bisumuiza.

ARCO REAL ESTATE ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Baltijas valstīs, kas dibināts Igaunijā 1992.  gadā. Šobrīd uzņēmumam ir biroji dažādās Igaunijas, Latvijas un Bulgārijas pilsētās. Uzņēmums ir kotēts Tallinas fondu biržā kopš 2007. gada jūnija. ARCO REAL ESTATE Latvijā darbību uzsāka 1997. gadā un šobrīd sniedz pakalpojumus Rīgā, Jūrmalā, Saulkrastos, Daugavpilī, Jelgavā, kā arī Limbažos un citur. Uzņēmumā tiek nodarbināti vairāk nekā 70 kvalificēti speciālisti.

Papildu informācijai:

Dainis Guks
Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītājs
Mob. + 371 2830 0908
dainis.guks@arcoreal.lv
www.arcoreal.lv