Specializācija
Dzīvojamais fonds
Īre
Komercplatības
Zeme
Darbības reģions
Rīga
Rīgas rajons
Kurzeme
Zemgale
Latgale
Pieredze
Nozarē no 2020. gada
Par aģentu

Nozarē esmu nedaudz vairāk kā gadu un specializējos darījumos nekustamā īpašuma (pirkšana/pārdošana/īre) darījumos. Esmu darbojies kā ražošanas vadītājs uzņēmumā A/S Sidrabe un SIA Sidrabe Vacuum. Ilgus gadus esmu strādājis ar cilvēkiem un vadījis ražošanu. Pateicoties komunikācijas prasmēm un akadēmiskiem sasniegumiem pievienojos arī Rīgas Tehniskās Universitātes Mašīnbūvniecības katedrai. Esmu priecīgs, ka varu turpināt pilnveidot savas saskarsmes un komunikācijas prasme apmācot jaunus speciālistus un daloties ar savu praktisko darba pieredzi ar studentiem.
Pats pirmo reizi saskaros ar nekustamā īpašuma nozari, kad pats pirku dzīvokli. Jau toreiz man likās, ka nekustamā īpašuma aģenta darbs ir interesants un ir daudz brīvas vietas kur izpausties.
Man patīk palīdzēt cilvēkiem un sniegt maksimumu no sevis kā cilvēka un speciālista, tieši tāpēc mūsu aģentūras Facebook lapā komentāros mani klienti pārsvara uzsver, ka sadarbība ar mani bija īsts piedzīvojums un visvairāk novērtēt tieši patīkamu komunikāciju un attieksmi, kā arī profesionālas iemaņas.
Tāpēc vēlos turpināt pilnveidoties šajā nozarē un celt savu un savas aģentūras līmeni.