Kompānija
Smart Real Estate
Specializācija
Dzīvojamais fonds
Īre
Zeme
Darbības reģions
Rīga
Rīgas rajons
Jūrmala
Latgale
Pieredze
Nozarē no 2008. gada
Izglītība
Augstākā
Par aģentu

Strādājam ar devīzi, ka "Reputācija ir svarīgāk nekā nauda".  Pēc sadarbības ar mūsu komandu, mūsu klienti bieži vien paliek mūsu draugiem. Esmu pozitīvi noskaņota un zinu ka nav nerisināmas situācijas. Varu palīdzēt ne tikai kā profesionālis NĪ sfēra, bet arī atbalstīt svarīgās dzīves situācijās. Viegls smaids, atbildība, augsti standarti, pozitīvisms - tas ir mūsu  noskaņojums uz katru dienu. Ļoti patīk ceļot. Interesē viss kas saistīts ar veiksmi, laime un harmonija dzīvē.

Izglītība: 1) Latvijas Universitāte, Psiholoģijas un pedagoģijas fakultāte (Bakalaurā grāds), 2) RSEBA, Maģistratūrā, MBA programma, 3) Daugavpils universitāte, maģistratūrā, Psiholoģijas fakultāte.

Kvalifikācijas celšana: 1) Diplom EURO COACH, 3D coaching, Project manager, business coach, 2) Apliecība NĪMA MAC, Licence Nr. P0249 Nekustamā īpašuma tirdzniecība, 3) Sertifikāts 2016.gada Artūra Ogaņesjana meistarklase (17 stundas) "Ekskluzīvo starpnieku pakalpojumu efektīvā pārdošana nekustamam īpašumam" 3) Sertifikāts 2011 gada. Artūra Ogaņesjana, Sertificate 2012.gada "Realtor: Bases of Success in Business and Harmony in Life", 4) Certificate Nr.10102017LV-392, 2017.gada 3D coaching skills confirmation, Business Coaching. 5) Sertifikāts NR. AA-130, Nekustamā īpašuma aģents asistents.