Kompānija
Mercury Group
Specializācija
Visa veida starpniecība
Dzīvojamais fonds
Īre
Komercplatības
Zeme
Cits
Darbības reģions
Rīga
Rīgas rajons
Jūrmala
Pieredze
Nozarē no 2000. gada
Izglītība
Latvijas pedagoģiskā universitāte, 1996. 
Par aģentu

Man ir daudzu gadu pieredze nekustamo īpašumu jomā. Savu karjeru uzsāku 2000. gadā kā īstermiņa (atvaļinājumu) dzīvokļu īres speciālists. Šajā darbības posmā ieguvu vērtīgu pieredzi darbā ar nerezidentiem un ārvalstu partneriem, kas palīdzēja pāriet elitārā nekustamā īpašuma segmentā, vispirms Latvijā un pēc tam visā pasaulē.

Esmu pabeigusi Latvijas Pedagoģijas universitāti, brīvi runāju 3 valodās, regulāri apmeklēju specialitātes treningus un seminārus. 

Šobrīd esmu MERCURY GROUP nekustamo īpašumu kompānijas vadītāja. Kompānijas pamatdarbība ir nekustamā īpašuma pārdošana, īre un investīcijas dzīvojamās un komerciālās ēkās.

Mūsu darba pamatprincipi ir augsti ētikas un biznesa standarti, kā arī personīga pieeja katram klientam. Ar to mēs saprotam spēju ieklausīties un sadzirdēt, klienta intereses novērtējot kā svarīgāko. Mēs veidojam attiecības uz savstarpējas uzticēšanās un atvērtības pamata. Šī ir mūsu korporatīvā filozofija, ko mēs ievērojam katru dienu. Mēs strādājam ar ilgtermiņa perspektīvu gan ar individuāliem klientiem, gan ar fondiem un veselām ģimenēm, kas ir ieguldījušas nekustamajā īpašumā. Mūsu kompāniju klienti iesaka draugiem, kas mums ir tas labākais veiksmīga darba rādītājs. 

Kvalifikācijas celšana: NĪMA (Nekustamā īpašuma mākleru asociācija) kurss: nekustamā īpašuma speciālists, 2004.