Kontakti
Ieriķu iela 5, Rīga, LV -1084
Kompānijas vadītājs
Diāna Frīdenberga
Aģentu skaits
12
Specializācija
Dzīvojamais fonds
Komercplatības
Cits
Darbības reģioni
Rīga
Kurzeme
Latgale
Nozarē
No 1998. gada
Par kompāniju

Ober-Haus Real Estate Advisors ir lielākā nekustamā īpašuma kompānija, kas darbojas visā Baltijas reģionā – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Ober-Haus Real Estate Advisors ir uzņēmums ar lielu pieredzi plaša spektra nekustamo īpašumu pakalpojumu sniegšanā, t.i. dzīvojamo platību un komercplatību nekustamo īpašumu pakalpojumi, īpašumu pārvaldīšanas pakalpojumi un nekustamo īpašumu vērtēšanas pakalpojumi. Sākot ar 1994.gadu, kompānija turpina paplašināties, nodarbinot ap 280 nekustamo īpašumu speciālistus 27 birojos visās Baltijas valstīs.

2007.gadā Ober-Haus Real Estate Advisors un Realia Group, nekustamā īpašuma tirgus līderis Somijā, apvienojās, padarot šo uzņēmumu par lielāko ne tikai Baltijas valstīs, bet arī  Centrāleiropā un Austrumeiropā. Realia grupa ir TOP nekustamā īpašuma tirgus spēlētājs Somijā. Realia grupa pašlaik nodarbina 1600 nekustamā īpašuma speciālistus Somijā. 20 000  ir skaitlis nekustamo īpašumu darījumiem gadā. Šis skaitlis atspoguļo Realia grupas darbības rezultātus. Realia grupai ir 235 biroji visā valstī.

SIA “Ober Haus Real Estate Latvia” savu darbību Latvijā uzsāka 1998.gadā un pašlaik ap 70 nodarbināto strādā 5 birojos visā valstī (Rīgā, Valmierā, Jelgavā, Liepājā, Ventspilī), kā arī pārstāvji Daugavpilī un Jēkabpilī.

Balstoties uz mūsu starptautisko pieredzi un zināšanām par vietējo nekustamo īpašumu tirgus specifiku, mēs palīdzam mūsu klientiem izdarīt pareizu izvēli.

Ober-Haus Real Estate Advisors ir uzņēmums ar lielu pieredzi plaša spektra nekustamo īpašumu pakalpojumu sniegšanā:

·    dzīvojamo un komerciālo nekustamo  īpašumu pakalpojumi;

·        īpašuma vērtēšanas pakalpojumus;

·        īpašuma apsaimniekošana;

·        konsultācijas investīciju jautājumos;

·        uzņēmuma novērtēšana;

·        tirgus izpēte;

·        konsultācijas.