Kompānijas vadītājs
Ilze Mazurenko
Aģentu skaits
12
Specializācija
Visa veida starpniecība
Darbības reģioni
Visa Latvija
Nozarē
No 2010. gada
Par kompāniju

Latvia Sotheby’s International Realty ir pasaulē vadošā premium nekustamo īpašumu zīmola Sotheby`s International Realty pārstāvis Latvijā no 2010. gada, sākotnēji zem Baltic Sotheby’s International Realty zīmola, bet sākot ar 2021.gada jūliju – kā Latvia Sotheby’s International Realty. Piedāvājam iegādei, īrei, vai investīciju mērķiem augstvērtīgus īpašumus gan Baltijā, gan citur pasaulē; augsta līmeņa apkalpošanu, individuālu un konfidenciālu pieeju katram klientam, īpašumu pārdošanai nodrošinām unikālas tirgus pozicionēšanas iespējas un efektīvus pārdošanas rīkus.

Pateicoties mūsu starptautiskajam zīmolam, kas atrodams lielākajās pasaules galvaspilsētās, Latvia Sotheby’s International Realty piedāvā ekskluzīvu, starptautisku mārketingu jūsu greznajam īpašumam. Jūsu īpašums tiks piedāvāts 74 valstīs un teritorijās, 1000 Sotheby’s International Realty ofisos, kuros strādā vairāk kā 24 000 nekustamā īpašuma pārdošanas eksperti, kuri visi ievēro vienus un tos pašus – augstos Sotheby’s International Realty starptautiskos standartus.

Mūsu Latvia Sotheby’s International Realty komanda pārvalda vairākas valodas un ir profesionāli un diskrēti, lai maksimāli efektīvi palīdzētu jums visos īpašuma vērtēšanas, pārdošanas un iegādes procesos.

LANĪDA biedri kompānijā

Elīna Plaude /
Sertificēts aģents
Latvia Sotheby’s International Realty
Sertifikāta numurs:
A-163
Sertifikāts derīgs līdz:
-
Darbība sertificēta no:
/
Sertificēts aģents
Elīna Plaude
Latvia Sotheby’s International Realty
Sertifikāta numurs:
A-163
Sertifikāts derīgs līdz:
-
Darbība sertificēta no: