Pārlekt uz galveno saturu
Home
Mail

Mācību kurss NĪ aģentiem

Mācību kurss NĪ aģentiem
maija kursi
-
Elizabetes iela 19, Rīga
Cena
200 eur

LANĪDA Mācību centrs informē: 

Latvijas Nekustamo Īpašumu Darījumu asociācija rūpējoties par nekustamo īpašumu tirgus dalībnieku profesionalitāti turpina veidot mācību kursus cilvēkiem, kuri vēlas gūt priekšstatu un zināšanas par nekustamo īpašumu aģenta profesionālo darbību.

Mācību programma ir izveidota atbilstoši pašreizējai nekustamo īpašumu tirgus situācijai un apstākļiem. Tāpēc kursos nozares speciālistam pilnībā tiek sniegta informācija par nekustamā īpašuma profesionāļa tiesībām, pienākumiem, nepieciešamām amata prasmēm, profesionālā standarta prasībām un atbildību. 

Paredzētais kurss būs noderīgs gan jaunajiem kompāniju darbiniekiem, kuri tikai uzsāk savas darba gaitas, gan arī jau pieredzējušiem speciālistiem, kuri vēlas uzturēt savu kvalifikāciju atbilstošā augstā līmenī, saņemot informāciju no profesionāliem nekustamā īpašuma tirgus praktiķiem un ar nozari saistītiem speciālistiem.  

Tuvākais LANĪDA ievadkurss norisināsies š.g. 2018.g. no 14. līdz 18.maijam. Apmācību ilgums ir piecas pilnas darba dienas (no plkst. 9.30 līdz 17.30.-18:00.). Pēc kursu beigšanas asociācija izsniedz apliecinošu sertifikātu par nekustamo īpašumu aģentu pamatzināšanu kursa noklausīšanos un NĪ profesionālo standartu LVS EN 15733:2010 “Nekustamā īpašuma aģentu pakalpojumi. Prasības nekustamā īpašuma aģentu pakalpojumu nodrošināšanai”. 

Kursa dalībnieki tiek nodrošināti ar mācību materiāliem.

Kursu norises vieta: Elizabetes ielā 19, Rīgā 

Kontaktinformācija un pieteikšanās: 27864730, lanida@lanida.lv