Pārlekt uz galveno saturu
Home
Mail
Home
Mail

Norisināsies profesionāļu diskusija par ēnu ekonomikas mazināšanu nekustamo īpašumu darījumu nozarē

Lai meklētu risinājumus, kā mazināt ēnu ekonomiku nekustamo īpašumu darījumu jomā, piektdien, 11. augustā, plkst. 13.00 Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) Profesionāļu klubs organizē profesionāļu diskusiju “Kāpēc nekustamo īpašumu nozare ir tik "pelēka"? Kā to padarīt caurspīdīgu?”.

Diskusijā piedalīsies: Agnese Rudzīte, Valsts ieņēmumu dienesta NILLNP direktore, Normunds Dūcis, “Swedbank Baltics” AS, Jomas vadītājs Hipotekārās kreditēšanas atbalsta daļa, Dina Buse, Finanšu ministrijas Finanšu tirgus politikas departamenta Kredītiestāžu un maksājumu pakalpojumu politikas nodaļas vadītāja, departamenta direktora vietniece, Kristīne Dubane, LANĪDA sertificēta nekustamo īpašumu darījumu vadītāja. Pasākumu vadīs LANĪDA valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits.

 

“LANĪDA Rūp, lai nozarē mazinātos ēnu ekonomika un arvien vairāk cilvēku izvēlētos godīgus un legālus darījumus. Tāpēc diskusijā ar iesaistītajām pusēm no Finanšu ministrijas, Valsts ieņēmumu dienesta, “Swedbank” un nozarē strādājošiem meklēsim veidus, kā to sekmīgāk panākt gan individuālā, gan valstiskā mērogā,” pauž A. Šmits.

 

Diskusija norisināsies tiešsaistē. Lai piedalītos un iesaistītos, aicinām sekot tiešraidei LANĪDA Facebook kontā: https://www.facebook.com/lanida.lv