Pārlekt uz galveno saturu

elanida

Home
Mail
Home
Mail

elanida

Konkursā "Gada aģenti 2019" laurus plūc nekustamā īpašuma kompānija "Tribus Realty"

1

Ceturtdien, 16.maijā konferenču centrā Citadele, norisinājās konkursa Gada aģenti 2019 fināls, kurā piedalījās nekustamo īpašumu nozares profesionāļi. Arī šogad konkursa mērķis bija izcelt labākos nekustamo īpašumu aģentus, kā arī parādīt to pievienoto vērtību, ko aģenti ar saviem pakalpojumiem var sniegt klientiem, kļūstot par speciālistiem, kuriem uzticēties.

Šogad uzvarētāju titulu sīvā cīņā ieguva  kompānija "Tribus Realty", savukārt par labāko kapteini tika atzīts Arvis Deksnis, no "Elitestate" komandas. 

Nekustamo īpašumu kompāniju aģenti veselīgā un draudzīgā sacensību garā mērojās spēkos atjautībā, tirgus īpatnību pārzināšanā un erudīcijā. Pēc pirmo pārbaudījumu veikšanas, no kopumā 13 komandām konkursa finālam kvalificējās un par labāko nekustamo īpašumu aģentu godu sacentās sešu kompāniju komandas: "Elitestate", "Vestabalt", "Tribus Realty", "Latio", "Codo Real" un individuālo aģentu komanda - Vineta Pčelina, Edgars Švecs un Jānis Puļčs. 

Kopvērtējumā godpilno 1.vietu konkursā "Gada aģenti 2019" izcīnīja  "Tribus Realty" komanda ar kapteini Igoru Trošinu priekšgalā. Sudraba medaļu jeb otro vietu ieguva "Elitestate" (kapteinis - Arvis Deksnis), savukārt trešo vietu - individuālo aģentu komanda -  kapteine Vineta Pčelina, Edgars Švecs (Riga Home Solutions) un Jānis Puļčs (InSign).  

Finālā norisinājās arī kapteiņu konkurss, kas izpelnījās īpašu publikas sajūsmu. Tā ietvaros komandu kapteiņi prezentēja sevi un savu kompāniju, kā arī atbildēja uz āķīgiem jautājumiem. Labākā kapteiņa godu šogad izcīnīja Arvis Deksnis ("Elitestate").

Konkursu LANĪDA un City24.lv organizē ar konkursa lieldraugu banku Citadele un zvērinātu advokātu biroju Eversheds Sutherland Bitāns atbalstu. Konkursa nolikumam, norisei un rezultātiem iespējams sekot līdzi  konkursa mājas lapā, "Gada aģents 2019"  Facebook lapā, mājas lapās www.lanida.lv un www.city24.lv, kā arī specializētajos preses izdevumos un portālos.  

Papildus informācija:
Anita Ozoliņa,
E-pasts: lanida@lanida.lv
Tālr.: 29742721, 67332034