Pārlekt uz galveno saturu
Home
Mail
Home
Mail

Konferencē diskutēs par nekustamo īpašumu tirgus prognozēm un digitalizācijas ietekmi uz nozari

.

Lai diskutētu par ekonomikas prognozēm, nekustamā īpašuma un komercobjektu tirgus aktualitātēm, kā arī digitalizācijas ietekmi uz nekustamā īpašuma nozari, 26. maijā norisināsies profesionāļu konference “Nekustamo īpašumu nozare nākotnes telpā”.

Pasākumu atklās Nacionālās nekustamo īpašumu asociācijas (The National Association of Realtors) (ASV) 2023. gada globālais vēstnieks Latvijā, Lietuvā, Polijā un Ukrainā Dmitrijs Selektors (Dmitriy Selektor) un Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits.

Aizvadītais gads un rudens/ziemas sezona bija neziņas pilns. Ir virkne atziņu gan par ekonomikas attīstību kopumā, gan nekustamā īpašuma nozari. Ir aktualitātes, kas jādiskutē un jāvirza dienaskārtībā, un par to arī būs šī konference – kas notiek un kurp virzās mūsu nozare,” saka LANĪDA valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits.

Par nekustamo īpašumu tendencēm 2023. gadā klātesošajiem informēs LANĪDA valdes loceklis Vestards Rozenbergs. Bet par komercobjektu tirgus aktualitātēm Patriks Simsons, “Newsec” Nekustamo īpašumu investīciju specialists. Savukārt biroju attīstības tendences iezīmēs Olga Mihailova, “Colliers” Biroju platību nodaļas direktora vietniece.
Neiztrūkstoši par esošo ekonomisko situāciju un prognozēm runās Mārtiņš Āboliņš, bankas Citadele ekonomists.

Tāpat pasākumā būs par būves reģistrācijas procesa transformāciju informēs Vita Narnicka, Valsts Zemes dienesta ģenerāldirektore. Bet nozīmīga konferences daļa šoreiz veltīta digitalizācijas jautājumiem. Par tēmu “No digitalizācijas šodien uz metaverse rītdien” runās Mārtiņš Bērziņš, bankas Citadele digitālās pieredzes attīstības daļas vadītājs. Savukārt par mākslīgā intelekta valodas tehnoloģiju risinājumiem – Didzis Kļaviņš, uzņēmuma “TILDE” klientu attiecību vadītājs. Bet Pauls Upenieks, uzņēmuma “OWNER” valdes loceklis dalīsies pieredzē par nekustamo īpašumu pārvaldības procesu digitalizāciju. Atbildes jautājumam “Vai  darījumu var uzticēt mākslīgajam intelektam?  Sniegs Arturs Mednis, uzņēmuma “New Black” vadītājs.

"Digitālie procesi strauji iedzīvojas sabiedrībā. Tā ir gatava izmantot jaunākās tehnoloģijas, bet vai mēs kā uzņēmēji esam tam gatavi? Vai mākslīgais intelekts patiešām ir jaunums finanšu sektorā un kā to visvienkāršākajā veidā izmantot uzņēmējdarbībā un precīzāk - nekustamo īpašumu nozarē? Vai Metaverss ir tikai iztēles auglis, vai tomēr kaut kas, par ko sākt domāt jau šodien? Ieskatīties atbildēs uz šiem un daudziem citiem jautājumiem būs iespēja šajā konferencē,"Mārtiņš Bērziņš, bankas Citadele Digitālās pieredzes attīstības daļas vadītājs.

Jāpiebilst, ka pasākuma laikā norisināsies vairākas paneļdiskusijas, kas būs veltītas tādām tēmām kā “Nekustamo īpašumu nozares izaicinājumi 2023. gadā”, “Komercobjektu tirgus”. Digitalizācijas ietekmei un sabiedriskajiem procesiem un nozari būs veltīta noslēdzošā konferences diskusija.

Konferenci organizē Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija (LANĪDA), nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv un banka Citadele. Pasākums notiks Rīgā, konferenču centrā Citadele, Republikas laukumā 2A.  

Ieejas kartes var iegādāties šeit: https://ej.uz/ieejakonferencē

Visi konferences apmeklētāji saņems apliecinājumus par piedalīšanos pasākumā.