Pārlekt uz galveno saturu

elanida

Home
Mail
Home
Mail

elanida

Decembrī Cēsīs norisināsies nekustamo īpašumu tirgus profesionāļu konference

V

Decembrī Cēsīs norisināsies nekustamo īpašumu tirgus profesionāļu konference

Lai diskutētu par aktuālajiem jautājumiem nozarē, Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija (LANĪDA), nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv un banka Citadele organizē nekustamo īpašumu tirgus profesionāļu konferenci, kas norisināsies Cēsīs 2022. gada 2. decembrī.

“LANĪDA konference ir nekustamā īpašuma nozares gada notikums, kas pulcēs gan kompānijas, gan aģentus, viedokļu līderus un nozares politikas veidotājus! Šis arī nekustamo īpašumu jomā strādājošajiem ir izaicinājumiem bagāts laiks, tāpēc vienkopus ar profesionāļiem diskutēsim, kā globāli mainās nekustamo īpašumu tirgus un klientu paradumi, kādas iespējas ieraudzīt un kā prasmīgi tās izmantot šajā laikā,” saka LANĪDA valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits.

Konferences laikā plānots runāt par nekustamā īpašuma attīstības tendencēm un ekonomikas attīstības prognozēm, nekustamā īpašuma attīstību un saglabāšanu reģionos. Savukārt diskusijas plānotas četrās tēmās: “Ko mācīties no krīzes?”, “Nākotnes klients – izmaiņas sabiedrības attīstībā, paradumos”, “Vai karš mainīs ES zaļo kursu?” un “Jauno mājokļu attīstības tendences”. Pasākuma laikā notiks arī nozares apbalvojuma “GADA AĢENTS 2022” pasniegšana piecās nominācijās.

“No septembra LANĪDA sava biroja darbību ir pārcēlusi uz Cēsīm. Šī Vidzemes pilsēta kļuvusi par mājvietu ne vienam vien uzņēmumam, kas nolēmis darba vietas izvietot ārpus galvaspilsētas vai pat starptautiskām kompānijām, kas atzinušas mierīgās Cēsīs par labāko biznesa attīstības galamērķi. Arī mūsu lēmums pārcelt biroju bija ne vien ekonomisku apsvērumu dēļ, bet kā signāls nozarei par nekustamo īpašumu potenciālu ārpus Rīgas, ko Cēsu gadījumā apliecina kopējā pieejamā infrastruktūra un piedāvājums, organizējot LANĪDA konferenci,” piebilst A. Šmits.

Iepriekšējā LANĪDA organizētā konference notika 2019. gadā; pēc tam pandēmijas dēļ tā netika organizēta.

Papildu informācija:
Sandra Rasnača
LANĪDA izpilddirektore
Mob. tel.: 22535583