Pārlekt uz galveno saturu

elanida

Home
Mail
Home
Mail

elanida

Baltic Sotheby`s International Realty: Blaumaņa rezidence– notikusī ugunsnelaime neietekmēs projekta kvalitāti un nodošanas termiņus

Sakarā ar Blaumaņa rezidencē (Blaumaņa residence) projektā notikušo ugunsgrēku, Blaumaņa ielā 12, ceturtdienā, 10.janvārī, “Baltic Sotheby’s International Realty”, rūpēs par klientiem, informē, ka notikušais neietekmēs projekta celtniecības darbus un plānotos nodošanas termiņus.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD)ceturtdien, 10.janvāra vakarā, pēc saņemta izsaukuma, izdevās lokalizēt ugunsgrēku, kas bija izcēlies Blaumaņa rezidences ēkā, Blaumaņa ielā 12. Uzsākta Valsts policijas izmeklēšana par aizdegšanās iemesliem, bet tikmēr darbi projektā atsākti un turpinās pēc iepriekšējā plāna.

Sazinoties, Blaumaņa rezidences projekta attīstītāja SIA “OneDevelopment” valdes loceklis Mihails Guščins informēja: “Jau nākamajā dienā – piektdienā, 11.janvārī, atsākušies darbi ēkas pirmajā un otrajā kāpņutelpā. Atjaunota arī elektrības un siltuma padeve.Uz izmeklēšanas periodu apturēti darbi tikai ēkas trešajā kāpņutelpā, kuru uguns skārusi visvairāk. Kopējā degšanas platība bija 160 kvadrātmetri, jo 30 kv.m. platībā dega ēkas pirmais stāvs, 16 kv.m. platībā ēkas otrais, 6 kv.m. platībā ēkas trešais, 26 kv.m. platībā ceturtais, 62 kv.m. platībā ēkas piektais stāvs un bēniņi 20 kv.m. platībā. Uguns skartās platības tiks nekavējoties atjaunotas, pēc izmeklēšanas slēdziena, nezaudējot projekta kvalitāti. Notikusī ugunsnelaime neietekmēs arī kopējos projekta nodošanas termiņus, jo ēkas renovācijas darbi ir tikai sākuma stadijā, līdz ar ko tas neietekmēs plānu Blaumaņa rezidences projektu nodot ekspluatācijā 2019.gada novembrī.”

„Baltic Sotheby’s International Realty”par Blaumaņa rezidences projektu atbildīgais pārdošanas konsultants Aigars Strods komentē: “Projekta attīstītājs apstiprinājis, ka notikušais neietekmēs plānoto darbu kvalitāti un termiņus. Diemžēl, celtniecības un renovācijas darbos, mēdz notikt šādi negadījumi, bet vienmēr galvenais ir tas, kā attīstītājs reaģē un plāno savu turpmāko darbu. Esam pārliecināti, ka ēkas renovācijas darbi notiks saskaņā ar plānu, neietekmējot sākotnējo ieceri. Tiks veiktas arī visas nepieciešamās pārbaudes, lai nepieļautu šādu gadījumu atkārtošanos, kā arī, lai izvairītos no šādiem negadījumiem nākotnē.”

Atgādinām, ka skaistais nams Rīgā, Blaumaņa ielā 12, kas atrodas blakus iepirkšanās centram “Galleria Riga”, celts 1897.gadā pēc arhitekta Kārļa Johana Felsko projekta un uzskatāms par vienu no labākajiem 19.gadsimta vadošā arhitekta darbiem. Viņa projektētās celtnes izceļas ar detalizētiem fasādes elementiem – karnīzēm, margām un vītnēm, veidotiem pēc tradicionālā stila. Tā kā tirgū palielinājies pieprasījums pēc mazākiem, kompaktākiem dzīvokļiem,piedāvājumā ir dzīvokļi, sākot no 35 kvadrātmetriem.Kopumā pieejami 56 dzīvokļi, pamatā kompakti divistabu un trīsistabu dzīvokļi, pagalmā būs soliņi, zaļā zona un velosipēdu novietne un pirmajā stāvā izvietosies komerctelpas.

Papildu informācijai:
Zane Borisēviča
Baltic Sotheby`s International Realty
Mārketinga direktore
zane.borisevica@balsir.com
tel. +371 26415610, +371 67224645
balticsothebysrealty.com; balsir.com