Pārlekt uz galveno saturu
Home
Mail
Home
Mail

Aizvadīta LANĪDA biedru pieredzes apmaiņas un sadarbību veidošanas vizīte Baku (Azerbaidžānā)

1

Aizvadīta LANĪDA biedru pieredzes apmaiņas un sadarbību veidošanas vizīte Baku (Azerbaidžānā)

 

Lai izzinātu pieredzi un jaunas sadarbības iespējas, no 3. līdz 8. oktobrim LANĪDA organizēja biedru vizīti Baku (Azerbaidžānā).

 

Tās laikā LANĪDA biedri apmeklēja vairākus dažāda līmeņa jaunos projektus un tikās ar to attīstītājiem, lai pārrunātu potenciālās sadarbības. Vizīti atbalstīja un ar nekustamo īpašumu nozares uzņēmējiem gan no Latvijas, gan Azerbaidžānas tikās arī Latvijas vēstnieks Azerbaidžānā Edgars Skuja.

Vairāk nekā 10 tikšanos un sarunu laikā bija iespēja uzzināt vairāk par ekonomisko sakaru veidošanu starp Latviju un Azerbaidžānu: nosacījumiem un niansēm, pārrunāt un tīkloties u.tml.

Latvija un Azerbaidžāna abpusēji ir ieinteresētas veidot ekonomiskās attiecības, un nekustamo īpašumu darījumu nozare ir viena no potenciālajām jomām.

 

Jāpiebilst, ka vizītē Azerbaidžānā uzzināt par ekonomisko sakaru veidošanu ar šīs valsts uzņēmējiem ieradušies gandrīz 20 Latvijas nekustamo īpašumu darījumu nozares profesionāļi.

Piedāvājam dažas atsauksmes no delegācijas dalībniekiem:

  • “Kvalitatīva iepazīšanās ar vēstnieku. Plaša informācija par Azerbaidžānas attīstību. Skaidrs dažādu projektu salīdzinājums. Ļoti dažādi projekti ļauj iegūt plašu pārskatu.”
  • “Interesanti bija satikt jaunus attīstītājus un apskatīties projektus. Uzklausīt sadarbības iespējas un iepazīties ar nozares specifiku Baku.”
  • “Tas ir ļoti interesants brauciens. Viss bija interesanti: tikšanās ar projekta attīstītājiem, ar Latvijas vēstnieku Azerbaidžānā, iepazīšanās ar Baku. Man arī bija svarīgi arī tikties ar saviem klientiem.”
  • “Ieguvu ļoti daudzpusīgu informāciju par NĪ tirgu šajā valstī, man ļoti patika, ka projekti bija dažādi un dažādās atrašanās vietās. Ļoti laba iespēja iepazīties un veidot kontaktus gan ar profesionāļiem no Azerbaidžānas, gan arī ar Latvijas kolēģiem.”
  • “Manā uzskatā šis bija ļoti vērtīgs brauciens, jo paskatīties un saprast kā strādā citas valsts pārdošanas speciālisti, bija izcili.”

Līdz šim LANĪDA aktīvi sadarbojusies ar Gruziju. Taču līdz ar Starptautisko attiecību komitejas izveidi organizācijas ietvaros tiek aktualizēta sadarbība arī citos reģionos.