Specializācija
Dzīvojamais fonds
Īre
Zeme
Darbības reģions
Rīga
Rīgas rajons
Pieredze
Nozarē no 2018. gada
Izglītība
Augstākā
Par aģentu

NĪ nozarē esmu samērā neilgu laiku. Tā ir tā darbības joma, kurā es jūtos kā zivis ūdenī. Šeit es atradu pielietojumu savām zināšanām un pieredzei. Es jūtos iedvesmota attīstīties un izzināt šo nozari padziļinātāk, lai attīstītos un kļūtu par augstākās klases profesionāli.

Darba specifika: konsultācijas un darījuma gaitas pavadīšana no A līdz Z; palīdzība Jums piemērota NĪ pirkšanā un pārdošanā. 

Hobiji ir sports, skaistumkopšana, savas garīgās puses pašiepazīšana. Ģimenes dzīve un darbs, kas nekad neapstājas un to veiksmīgi protot apvienot, ir pilnveidojis manī prasmi kvalitatīvi un efektīvi  menedžēt savu un klientu laiku, kas ir pats svarīgākais mūsu aģentu darbā! 

Kvalifikācijas celšana: apmācības kurss LANĪDA, trenings "Секреты общения", trenings "Красота продажи", masterklase "Pofailig", apmācības pie NĪ speciālista N. Ose

Atsauksmes:

1) Большая благодарность за проделанную работу! Алена всё выполнила чётко, быстро и профессионально! Очень подкупает человеческий подход к решению поставленной задачи и искреннее желание помочь ( I.Drikina, avots)

2) Огромное спасибо! Услуга оказана на высшем уровне! (Анастасия Пфф, avots)