Head of company
Jeļena Kordževa
Number of agents
6
Specialization
Visa veida starpniecība
Regions
Visa Latvija
Years in the industry
From year 1998
About company

Mūsu aģentūra ir dzimusi 1998. gada augusta mēnesī.
Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atrast optimālo risinājumu dzīvei un biznesam ar nekustamā īpašuma pirkšanas-pārdošanas-nomas palīdzību.
Gandrīz visiem mūsu mākleriem ir juridiskā izglītība, tāpēc mēs vienmēr varam nodrošināt  juridiski nevainojamu darījumu ar maksimālu labumu klientam.
Mūsu priekšrocība ir tas, ka mēs vienmēr esam orientēti uz nodevumu. Mūsu mērķis ir ne tikai pārdot nekustamo īpašumu, bet arī pārliecināties, ka pārdevējs ir saņēmis pilnu naudas summu, bet pircējs – nopirkto īpašumu.  
Mēs strādājam gan ar privātiem klientiem, gan ar apbūvētājiem, palīdzot viņiem viņu objektu pārdošanā (Imantas Pērle, Tomsona terases, Saules lāse utt.)
Mēs varam palīdzēt ar kredīta saņemšanu, nozaudēto dokumentu atjaunošanu, aprēķināt visus nepieciešamos nodokļus un nodevas. Arī mēs sadarbojamies ar arhitektiem, dizaineriem, būvniekiem un citiem dienestiem, kuri var palīdzēt mūsu klientiem.
Mēs varam palīdzēt atrast nomniekus tirdzniecības un biroja centriem.
Aģentūras direktore izlaida mācību grāmatu un programmu „Darījumi ar nekustamo īpašumu”, kas ir pasniedzama Latvijas Universitātē.

 

LANIDA members in company