Skip to main content

elanida

Home
Mail
Home
Mail

elanida

Atvērt configuration options LANĪDA biedriem 15% atlaide dalībai starptautiskajā pilsētplānošanas pasākumā MadCity 2019

Jau trešo gadu Rīgā notiks starptautisks pilsētplānošanas pasākums MadCity Happening 2019, kā mērķis ir: vest uz Rīgu jaunākās idejas pilsētu attīstībai; sakratīt un savienot Rīgas dažādos “burbuļus” - zinātniekus, uzņēmējus, attīstītājus, iedzīvotājus, baņķierus, ierēdņus, informācijas tehnoloģiju speciālistus, dabas draugus, arhitektus, inženierus, māksliniekus, antropologus, politiķus un pilsētplānotājus; radīt inovatīvus risinājumus teritorijām Rīgas pilsētā.

Šogad galvenā tēma ir “Zināšanas un pilsēta”, norisināsies Daugavas kreisajā krastā. Teritorijā, kas nereti tiek dēvēta par “zināšanu jūdzi”, tiek realizēta arī virkne nozīmīgu attīstības projektu, ieplānota Rail Baltica pieturvietas izveide un virkne infrastruktūras uzlabošanas pasākumu.

Pasākums divu dienu garumā ieplānots kā intensīvs mācību un sadarbības veidošanas process. Pirmajā dienā, Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā, pasākuma dalībnieki piedalīsies lekcijā un diskusijās par inovāciju rajoniem, to darbības principiem un piemēriem pasaulē, kā arī diskutēs par mikromobilitāti un tās radītajām iespējām. Dienas otrajā pusē augstskolas un uzņēmumi prezentēs savus nākotnes plānus 5 minūšu garos stāstos.

Otrajā dienā hakatona komandu darbs strādās ar šādiem jautājumiem:

- labāki savstarpējie savienojumi gājējiem, velosipēdistiem un mikrobilitātes risinājumi starp “zināšanu jūdzes” ēkām;

- regulārs prāmju savienojums pāri Daugavai – kur atrasties pieturas vietām un kā tās savienot ar konkrēto teritoriju;

- koncepcijas “20 minūtēs no jebkura biroja, dzīvokļa vai auditorijas līdz lidostai” izveide

Reģistrācija un vairāk info šeit: MadCity 2019 (LANĪDA biedriem kods: jautāt izpildirekcijai lanida@lanida.lv)