Skip to main content

elanida

Home
Mail
Home
Mail

elanida

LANĪDA biedriem 20% atlaide dalībai P2P Conference Riga / pasīvo investīciju konferencē, no š.g. 7.-8. jūnijam.

Info no organizatoriem:
Tā būs Peer-2-Peer un pasīvo investīciju konference. Esam sapulcinājuši tirgus līderus, ekspertus un pārstāvjus Peer-2-Peer, nekustamā īpašuma un apdrošināšanas finansēšanas, pūļa finansējuma un altervatīvo finanšu jomā. Šī ir 1.konference Eiropā par šīm aktuālajām, pasīvām investīcijām, kur ar stendiem un prezentācijām piedalīties 15 P2P platformas, papildus būs darbnīcas (workshops) un paneļdiskusijas par portfeļa dažādošanu, riskiem un aktualitātēm un nākotnes plāniem.

Konference notiks 2 dienas - pirmā būs atklāšanas diena RISEBA H2O ēkā un sestdiena tiek rīkota atpūtas kompleksā JIP Mārupīte ar SUP, Veikbordiem, BBQ un izklaidi, kur gan šajā dienā, gan pārējās mēģināsim nodrošināt un uzburt neformālu un sarunu raisošu vidi. Pirms konferences, ceturtdienā, tiek organizēta ekskursija pie tirgus līdera MINTOS viņu ofisā. Bez dienas pasākumiem, tiek organizēti vakara networking pasākumi - ceturtdien Galleria Riga jumta terasē Herbārijs un piektdien restorānā KOYA.

Reģistrācija un vairāk info: www.p2pconference.com (LANĪDA atlaižu kods ar 20% atlaidi: jautāt izpildirekcijai: lanida@lanida.lv)