Skip to main content

elanida

Home
Mail
Home
Mail

elanida

PropTech Riga 2019

Par mūsu inovāciju un tehnoloģiju forumu PropTech Riga 2019 www.proptechriga.lv:

  • Spīkeru prezentācijas 2019: šeit
  • Start-up prezentācijas (pitches):šeit
  • Preses relīzes kopsavilkums: LV  &  ENG

2019.gada. 27.septembrī, VEF Kamerzālē Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA organizē jau otro nekustamo īpašumu inovāciju un tehnoloģiju forumu PropTech Riga 2019 (Property Technology Forum).

Šogad forumā tiks nodrošināts programmas sinhronais tulkojums no angļu uz latviešu valodu.

PropTech tēma pasaulē ir ļoti populāra un attīstīta un līdzīgi nozares profesionāli forumi jau vairākus gadus notiek Eiropas lielākās pilsētās, ASV, Krievijā. Latvijā esam PropTech idejas “karoga nesēji”, lai stāstītu nozares pārstāvjiem par to, kā jaunās tehnoloģijas vai mainīt un attīstīt nekustāmā īpašuma nozari, kādas inovācijas ir pieejamas Baltijā un pasaulē – cik tas maksā? Cik sarežģīta ir izmaiņu ieviešana?

Mūsu mērķis nav taisit digitālo revolūciju nozares kolēģu prātos, bet gan dot informāciju un iespēju izvēlēties, vai palikt pie vecā darbības modeļa, vai iespējams, riskēt un kaut ko mainīt savā darbā.

Pieci galvenie Proptech virzieni:
- Klienti: virtuālā realitāte, sociālie mediji, jaunākas tendences mārketingā, pārdošanā un prezentācijā
- Īpašuma pārvaldīšana un apsaimniekošana: co-working, co-living, mākslīgais intelekts un mašīnmācīšanās
- Finanses un juridiskie jautājumi: blokķēdes tehnoloģija, kriptovalūtas, pūļa finansējums
- NĪ attīstīšana: smart real estate, lietu internets, būvniecības tehnoloģijas
- Kultūra: organizācijas, uzņēmuma iekšējās kultūras transformācija

Gaidām spīkerus no Lielbritānijas, Beļģijas, Vācijas, Spānijas, Īrijas, Nīderlandes, Zviedrijas, Polijas, Šveices, Krievijas, Polijas, Baltijas valstīm, Somijas.
.
Foruma apmeklētāji: ap 200+ dalībnieki – pārsvarā no Latvijas, bet gaidām arī kolēģus no Lietuvas un Igaunijas. Iepriekšējā gadā PropTech Riga 2018 apmeklēja: NĪ kompānijas, attīstītāji, aģenti, pārvaldnieki, apsaimniekotāji, investīciju un būvniecības kompānijas, finanšu sektors, IT jomas pārstāvji, Startup kompānijas, valsts un pašvaldības sektors u.c.

Foruma ietvaros notiks arī tehnoloģiju mini-izstāde un Startup konkurss, kur jaunuzņēmumi, kas ir saistīti ar NĪ nozari varētu sevi prezentēt. Šī gada jauninājums – paralēli foruma pamatprogrammai notiks Proptech produktu skatuve, kur tiem, kam ir proptech technoloģija – varēs par to stāstīt uz atsevišķas mini-skatuves (prezentācija 15 min + jautājumu laiks).

Arhīvs 2018:
Proptech Riga 2018 foto: https://www.facebook.com/pg/proptechriga2018/photos/?ref=page_internal
Ieskats Proptech Riga 2018 rakstos: https://www.lanida.lv/lv/lanida-pasakumi/proptech-riga-2018

Vairāk info: www.proptechriga.lv

1