Pierakstīties šai RSS barotnei

Regus: Mobilās darba vides risinājumi izmaina „klasisko biroju” tirgu

  • Publicēts Ziņas

Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas LANĪDA ikmēneša Profesionāļu kluba biedru tikšanās laikā, kur tika diskutēts par komercīpašumu tirgu Latvijā un tendencēm, ar savu pieredzi dalījās mobilās darba vides operatora Regus vadītāja Baltijas valstīs Jekaterina Kosmačeva. 25.septembrī J. Kosmačeva un viņas kolēģis no Norvēģijas Tomas Videns (Thomas Weeden) piedalīsies Baltijas attīstītāju forumā, kur pastāstīs par nākotnes biroju perspektīvām – „Spaces”.

Lasīt vairāk...

Baltijas attīstītāju foruma dalībnieki analizēs „milēniuma paaudzes” un tehnoloģiju ietekmi uz nekustamā īpašuma nozari

  • Publicēts Ziņas

25. septembrī Rīgā notiekošajā FIABCI ikgadējā Baltijas nekustamo īpašumu (NĪ) attīstītāju forumā augsta līmeņa ārvalstu eksperti analizēs t.s.  „milēniuma paaudzes”, kura 2020. gadā veidos pusi globālā darbspēka, un moderno tehnoloģiju ietekmi uz norisēm nekustamā īpašuma (NĪ) tirgū.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Aktivitāte rūpnieciski-industriālo platību tirgū mērena, strauju izaugsmi neprognozē

  • Publicēts Prese

Rūpnieciski-industriālo platību (noliktavas, rūpnīcu objekti un industriālie parki) nekustamo īpašumu (NĪ) tirgū attīstība pēdējo gadu laikā gājusi roku rokā ar tautsaimniecības izaugsmi. Nozare atzīst: nav jēgas attīstīt ražošanas kompleksus, ja valstī tautsaimniecība ir atstāta novārtā un neattīstītās ražošana, kā arī netiek pienācīgi piesaistītas ārvalstu investīcijas un ārvalstu lielražotāji lielai un apjomīgai ražošanai.

Tādēļ šī segmenta attīstība tiek raksturota kā mērena jeb kā nozares pārstāvji saka: desmit ballu skalā – „uz seši”, un arī tuvākajā laikā šajā NĪ segmentā netiek prognozēta strauja izaugsme.

Lasīt vairāk...

LANĪDA nekustamo īpašumu profesionāļu klubā liela interese par to, kā izsargāties no krāpšanas gadījumiem

  • Publicēts Prese

Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) profesionāļu kluba ikmēneša tikšanās bija plaši apmeklēta: tika pulcēta pilna semināra zāle ar LANĪDA biedriem, kuri bija ieradušies uzklausīt ekspertu – Zvērinātu advokātu biroja Vilgerts pārstāvju - lekciju par to, kā izsargāties no krāpšanas gadījumiem.

Lasīt vairāk...

5 ieteikumi, kā īsā laika periodā pārdot savu īpašumu

  • Publicēts Prese

Nekustamā īpašuma pārdošana ir sarežģīts process, it īpaši,  ja īpašumu nepieciešams realizēt iespējami īsā laika periodā, tomēr ar pareizo pieeju un sagatavošanos darījuma procesa gaitu ir iespējams ievērojami paātrināt. Nekustamo īpašumu uzņēmuma „IMMOSTATE” pārdošanas nodaļas vadītājs Aigars Strods dalās ar pieciem vērtīgiem ieteikumiem, ko ņemt vērā, lai īpašumu realizētu sekmīgi un ātri. 

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Starlex Real Estate: Vai pieaug vēlme pēc lielākas dzīvojamās platības?

Uzņēmuma StarlexRealEstate dzīvojamā fonda analīze, liecina, ka 2017. gada pirmajā pusgadā joprojām pieprasītākie ir divistabu un kompakti trīsistabu dzīvokļi jaunajos projektos, renovētās ēkās un labi uzturētās pirmskara ēkās. Tomēr šogad pircēji izvēlas nedaudz lielāku platību īpašumus nekā analoģiskā periodā pērn. Šī gada pirmajā pusgadā iegādāto divistabu dzīvokļu platība vidēji sastādīja 63 kvadrātmetrus, par 5% pārsniedzot pagājušā gada rādītājus. 2016. gadā pieprasītāko divistabu dzīvokļu platība vidēji bija 60 kvadrātmetri.

Lasīt vairāk...