Ziņas

Baltijas nekustamo īpašumu attīstītāju forumā aktualizēs nodokļu un juridiskos jautājumus

 25. septembrī Rīgā, viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvia notiekošajā Baltijas nekustamo īpašumu (NĪ) attīstītāju forumā šī reģiona valstu vadošo finanšu un juridisko konsultāciju uzņēmumu nodokļu eksperti iepazīstinās ar Baltijas valstīs iecerētajām nodokļu sistēmas reformām un to ietekmi uz NĪ nozari.
Lasīt vairāk...

Regus: Mobilās darba vides risinājumi izmaina „klasisko biroju” tirgu

Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas LANĪDA ikmēneša Profesionāļu kluba biedru tikšanās laikā, kur tika diskutēts par komercīpašumu tirgu Latvijā un tendencēm, ar savu pieredzi dalījās mobilās darba vides operatora Regus vadītāja Baltijas valstīs Jekaterina Kosmačeva. 25.septembrī J. Kosmačeva un viņas kolēģis no Norvēģijas Tomas Videns (Thomas Weeden) piedalīsies Baltijas attīstītāju…
Lasīt vairāk...

Baltijas attīstītāju foruma dalībnieki analizēs „milēniuma paaudzes” un tehnoloģiju ietekmi uz nekustamā īpašuma nozari

25. septembrī Rīgā notiekošajā FIABCI ikgadējā Baltijas nekustamo īpašumu (NĪ) attīstītāju forumā augsta līmeņa ārvalstu eksperti analizēs t.s. „milēniuma paaudzes”, kura 2020. gadā veidos pusi globālā darbspēka, un moderno tehnoloģiju ietekmi uz norisēm nekustamā īpašuma (NĪ) tirgū.
Lasīt vairāk...

„Nekustamais īpašums ir nopietna investīcija, tas nav tas pats, kas veikalā ātri iepirkties”. Tirdzniecības centrā Spice notika nekustamo īpašumu bezmaksas konsultāciju „maratons”.

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA un tās partneris - DNB banka 2. septembrī tirdzniecības centrā „Spice” organizēja kārtējās „Sertificēto nekustamo īpašumu aģentu dienas”. Arī šogad visas dienas garumā interesentiem bija iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas no kompetentiem ekspertiem - sertificētiem nekustamo īpašumu (NĪ) aģentiem dažādos jautājumos, kas skar nekustamos īpašumus,…
Lasīt vairāk...

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA: mājokļu galvojumu programma ir jāturpina

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) biedri pozitīvi vērtē Ekonomikas ministrijas izstrādāto un jau trešo gadu īstenoto „Mājokļu galvojumu programmu”. Nekustamo īpašumu tirgus profesionāļi uzskata, ka pašlaik, kad tiek veidots nākamā gada valsts budžeta projekts, ir jāparedz nepieciešamie līdzekļi šīs programmas turpināšanai arī turpmāk.
Lasīt vairāk...

2.septembrī notiks kārtējais bezmaksas konsultāciju maratons „Sertificēto nekustamo īpašumu aģentu diena Spicē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA un tās partneris - DNB banka organizē kārtējās „Sertificēto nekustamo īpašumu aģentu dienas”. Arī šogad 2.septembrī visas dienas garumā bezmaksas konsultāciju „maratons” notiks Rīgā, tirdzniecības centrā „Spice”, un visiem interesentiem būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas no kompetentiem ekspertiem - sertificētiem nekustamo īpašumu aģentiem dažādos…
Lasīt vairāk...

Aicina valdību turpināt un paplašināt „Mājokļu galvojumu programmu”

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), Latvijas Komercbanku asociācija (LKA), Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija (LANĪDA) un Nacionālā nekustamo īpašumu attīstītāju alianse (NNĪAA), izvērtējot Ekonomikas ministrijas izstrādātās un īstenotās „Mājokļu galvojumu programmas” rezultātus, secina, ka ir nepieciešams turpināt programmu arī nākamajā gadā, valsts budžetā tai paredzot nepieciešamo finansējumu.
Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei